Duben 2011

Ombre le sang (1.díl)

30. dubna 2011 v 14:14 | Crazy-san
Chodila jsem po městě,obešla jsem jeden stánek,a vzala si jablko.Nakousla jsem ho,pak se přede mnou oběvil nápis ,,WANTED MODE´´ ,pak zmizel,předemnou se oběvilo kolečko,takovej kompas,který nevidí nikdo z hráčů,nebo nikdo z umělých lidí.V pravo nahoře se mi oběvilo kolečko,na něm obrázek Priesta,s jménem hráče,který za něj hraje.Ve předu se kompas světle zamodral,což mi ukazoval,kde je.Pak v levo se mi ukázali prázdné trojúhelníčky mích pronásledovatelů.Běžela jsem tedy tam,kam ten kompas směřoval.Když jsem ho našla,zpomalila jsem,chtěla jsem mít body za ,,Silent´´.Dohonila jsem ho chůzí,a zlomila vaz.Předemnou se mi ukázali body,které jsem získala.A pak se mi nahodil další obličej,tentokrát Noblemana.Ale utíkala jsem jiným směrem,neb mě můj pronásledovatel honil.Schovala jsem se,chvilku tam videržela,do tý doby,než mi zmizelo ,,Hidden´´.Pak jsem dostala body za schování,a pokračovala,a tankhle celý limit.Když už se čas chílil ke konci,vrauzila do mě jedna Smugglerka.Chtěla jsem na ní zařvat,ale někdo po mě vystřelil,Za mnou byl můj pronásledovatel,tentokrát Doctor,a podle všeho za ní běžel Prowler.Běžela jsem proto za ní.Chytla jsem jí za kápy,ale pak mě stelili do zad.Limit vypršel,já padala dolů,do kytek či do čeho,ale furt jsem se jí držela.Takže ona padala se mnou.Ale taky jí zastřelili.

Po chvilce jsem se probudila v mém úkrytu,kompas,pronásledovatelé a podobně už tam nebylo,nad mou hlavou bylo vidět jen mé jméno,a takhle i jména ostatních hráčů,nikoliv umělých lidí.Vzala jsem si klobouk,a vyšla z úkrytu,skočila do kytek a šla se procházet.Začala jsem hledat tu Smugglerku,která do mě vrazila.Když limit vypršel,stihla jsem zahlédnout její jméno,takže bude snad lehké jí najít.Snad bude online...

POZNÁMKY:
1)- Omlouvám s,eže ej to opět krétké ^^"
2)- Tenhle příběh je na způsob Assassins Creed: Brotherhood (multiplayer)
3)- Smugglerka je Snow Fox,ano,já jí na to přivedl X"D Já jsem ta baba,co to jakoby vypráví,což je Thief! x3

Apocalypse (4.díl)

29. dubna 2011 v 17:21 | Crazy-san
Dojeli jsme na policejní stanici,bylo otevřeno,takže tam byili určo zombíci.Zaparkovali jsme,a vběhli dovnitř.Žádný zombíci,jenom stůl s PC,pak kuchařská místnost a prázdné cely.Na zemi byl klíč,zkusili jsme,jetsli je od dveří.Byl.Tak jsme zamkli,Jonny si vzal papír a napsal tam ,,Jsou zde přeživší!´´ Pak si vzal izolepu,a nalepil to na dveře z venčí.

"Musíme se zorientovat.Bzlízko je škola,můžem tam zajít."
"Dobrej nápad." Kývla jsem.

Vzali jsme si zbraně,já jsme si vzala teda jenom nůž,to mi bude stačit.Ostatní si vzali střelný zbraně.Přešly jsme ulici a už jsme byli u školy.He,he,opravdu blízko.Otevřeli jsme dveře,krily jsme jeden druhého.Šly jsme směrem ke třídám,nikde nic,co by nám pomohlo.V 9.B byli zombíci...Sakra!

"Shit!Tady nic není,zkusme ředitelnu!"
"Dobře,Já a Claire jdem do ředitelny,Ticket,Paine a Jine,vy nás budete krejt,Jonny a Alexandro,vy budete pár metrů před Ticket a Paiem!"
"Dobře!" Řekli jsme jednohlasně a rozeběhli jsme se do svých pozic.

"Je tu mapa!"
"Dobře..Hele,můžu se na něco zeptat?"
"Na co?" Chtěla jsem tu mapu sundat,ale on ke mě přiel ze zadu,jeho ruce se umístily na mím zadku,po něm k břichu a pak níž,ke stehnům,pak zase výš k prsům.Co si o sobě myslí?!Vytrhla jsem se.

"Co to děláš?!"
"Nic..Můžu ti něco říct?"
"Co?NE!!" Přiblížil se ke mě a začal mě líbat.Byl to rovnou francouzák.Měl přitom zavřený oči a jeho ruce zase sklouzly na zadek.Chytla jsme ho za ramena a odtáhla ke stolu,tam jsem ho připlácla.

"NE!POchop,jsme asi jediný přeživší,a tohle je válka,takže na to zapomeň!!"
"Tobe se líbí Jin,co?!"
"Co?Jo!Teda,ne,prostě...-Argh!" Pustila jsem ho,vazala si tu mapu a vypadla,začali jsme ustupovat zpátky na stanici.Trip se připojil.Co si o sobě myslí?! Zamkli jsme se zase ve stanici,a rozešly se do cel.Sedla jsem si na postel,byla jsem všoku.Co to mělo znamenat?!Pak přišel Jin.

"Můžu si přisednout?"
"Jo." Sednul si vedle mě.Kouknul se na mě.
"Co se stalo?"
"Trip..Vlepil mi fracka..Zrovna když jsem chtěla sundat tu mapu.Co si o sobě myslí?!"
"Netuším."
"..Ts..Hele,mohla bych tě o něco poprosit?"
"No?"
"Bojim se ho..." Což je pravda,nemyslela jsem si,že je takovej..Je mnohem chladnější. "Mohl bys teda tady zůstat se mnou?"
"Jo,rád." Usmál se a oběma rukama mi objal ramena,já se k němu přitiskla,a nohy si hodila na postel."
"Děkuju.."
"Není zač.." Opět se usmál.On je jinej než Trip.Kdyby byl Trip tak hodnej,jako Jin,kdlině,ale tohle..Ne,a přiznávám,nejsem vždy ta silná,občas potřebuji i já oporu..

Záchytný bod (3.díl)

29. dubna 2011 v 16:09 | Crazy-san
Nastal pátek,to máme horolezák.Vzal jsem si tašku,rozloučil se s rodičema astavil se pro Jill,Steva a Joshiho.

"Hej,lidi,kam asi pujdem?" Prohlásil Joshi.
"Vzhledemk tomu,že na tom papírku bylo ,,plavky´´ ,tak asi se budem koupat." nahodila Jill.
"Ale taky tam bylo,abychom si vzali sedák..."
"Uvidíme."

Za chvilku jsme byli před tělocvičnou,pak jsme vyrazili ke kostelu,který je od tělocvičny daleko.Za kostelem byli balvany šikovně naskládaný na sobě,a cesta na ně byla jednoduchá.Tam jsme si odpočinuli.Pak vedoucí prohlásil.

"Děcka,jetlikož samotnej horolezák začíná v 17:45,a cesta trvala půl hoďky,takže je 18:15,což značí,že tady rovnou přespíme,vy tu zůstaňte,já,a kolegové půjdeme omrknout terén."

Následně odešel ještě s dalšíma dvěma učitelema.Pak Joshi nahodil:

"Lidi,znáte Assassins Creed Brotherhood multiplayer?" Všichni přikývli. "Dobře,co kdybychom si na to hrály?"
"Cože?" Nahodil jsem. "Nepřipadá ti to šílený?"
"Ne,za prvé,je tu na to terén,a za druhé..-"
"Nejsme malý děti."
"To jo." Odvětila Jill. "Ale zkusit to můžeme!Budeto možná zábava,co víme?"
"To máš pravdu."
"Bezva!Já jsem Prowler."
"Joshi,snad nemáš slabost pro sexy ženy."
"E?"
"Jsem Courtesan."
"Dobře,tak já jsem teda Doctor." Nahodil jsem.
"Lidi,na mě nemáte,já jsem Officer." Bych do Steva neřekl.He,he.
"Dobře,tak jdem hrát-Mimochodem,každej si určuje svůj cíl.Když někdo zemře,musí počítat do deseti."
"Jasně." Řekli jsmě všichni stejně.

Pak jsme se rozeběhli na různá místa a začali jsme.Já šel po Stevovi,vzal jsem to jedním balvanem,skočil mu před cestu a udělal pohyb,jako kdybych do něl zabodnul iněkční stříkačku,která je mimochodem,naplněná jedem,stejně jako Doctor v Áčku.Zvedl jsem se a on padal k zemi.Pak mě někdo chytnul zezadu za bradu a za hlavu,a něžně trhnul rukama,takže mi jakoby zlomil vaz.Taky jsem spadnul na zem,a začal počítat do deseti.Byla to Jill,kdo mi "zlomil" vas,viděl jsem její boty.Pak jsem se zvednul,stejně jako Steve,a rozeběhli jsme se.Zaútočil jsem na Joshiho tak,že jsem mu jakoby do krku zapíchnul tu stříkačku.Pak jsem viděl,jak Jill skočila na Steva,takže ho povalila na zem,a stejně jako Courtesan,podřízla vějířem.Pak se zvedla a běžela po Joshim,ten se otočil,a šel na mě,ale Jill ho předběhla,převalila se přez něj a jakoby ho podřízla.Pak běžela na mě,já začal skákat ze skály na skálu,nebo jak chcete: balvany.Ona ale běžela za mnou.Byl jsme na hraně,Jill chtěla zabrzdit,ale narazili jsme na sebe a spadli dolů,asi z metrové výšky,což není tak moc.Pak jsme přestali a jenom si povídali...

POZNÁMKY:
1)- Já na ty Áčka jsme v poslední době upe ujetej,tak mne omluvte XD
2)- Hodlám zrušit příběh Way of Fight,a to proto,že mě jednoduše nebaví.
3)- Dneska se dočkáte ještě Apocalypsi a Neko tsuinzu,možná ještě prvního dílu novího příběhu,ale to asi až večer :)
4) Opět to bude se mnou a s Foxíkem,tentokrát v Áčko stylu XDD Lol,já budu hrát za Thiefa,což je baba XD
5)- Postavy,jako npř. Officer,můžete vidět zde: [link]


Záchytný bod (2.díl)

26. dubna 2011 v 20:11 | Crazy-san
Pak k nám přišel nějakej kluk,černý vlasy,modrý oči,černý pihy,patka.Na sobě měl černý triko s krátkym rukávem,byla tam lebka a nápis ,,Die?´´. Pak šedý tříčtvrťáky a černý tenisky.Šel za Jill,ona se mu vrhla okolo krku.

"Steve!"
"Hah,Jill,tak ses konečně rozhodla sem chodit?"
"Jasně bráško!" Zase ho pustila. "Tohle jsou mí nový přátelé!Tadashi a Joshi."
"Já jsem Tadashi." Postavil jsem se. "To zrzavý je Joshi." Zasmál se.
"Dobře,sestřičko,proč se chováš jak malá?" Vrazila mu pětsí do ramene.
"Já nejsem malá!"
"Jo,teď už ne." Zasmál se.Pak zavrávoral vedoucí.
"Sakra,to tady není někdo,kdo by mohl zapojit to lano?!"
"Práce." Mrknul na nás a šle za vedoucím,pak začal líst.

Po dvou hodinách už kroužek končil,a vedoucí ještě prohlásil:

"Mládeži,na příští horolezák jedeme na výlet,což nám zabere možná týden,pokud se budem loudat,takže se zeptejte rodičů jestli můžete,s sebou si vemte to,co vám teď Steve rozdává,tedy ty papírky.Máte tam pokyny a tak dále,takže zeptat,a jedem!"

Pak jsme se převlíkly a zase odešly.Cestou domů jsme si já,Jill,Tadashi a Steve zpívaly ,,Bad Romance´´,a to naráz.Všichni jsme bydleli v jednom,a tom samim paneláku,takže výhoda.


POZNÁMKY:
1)-Omlouvám se,že je to tak krátké,já nevěděl,co napsat..:/
2)-Zejtra se dočkáte asi dvou nových příběhů a dalších dílů příběhů (Apocalypse,Neko tsuinzu)

Novinky

23. dubna 2011 v 11:14 | Crazy-san |  Novinky
Konnichiwa! ^^ K novinkám..Uvažuju,že asi upravim rubriky.Ať tomáte přehledný,už i kvůli příběhům.Pak jestli že se mi povede výzo,dostanu notebook,takže už budu asi hrát WoWko,tedy možná,na to musí přijet strejda :D Nechňápu kam mám dát českej server >.<" Pak možná začnu hrát zase Aion,ale to na notebooku.Mimochodem,zase hraju mojí totálně první MMO,a to 4story :"D U toho jsme kdysi vydržel měsíce,takže...=^^= Ale i tak,není to Aion,že? XD Asi ještě udělám novej dessma to takovej jednuduchej,přitom výstižnej ^^ Talže si zase musim stáhnou XNALara..-.-" XD No,toď asi vše ^^

SAYONARA! ^^

Neko tsuinzu (1.díl)

23. dubna 2011 v 11:07 | Crazy-san
Bylo ráno,ještě jsem spal,ale probudil mne štěkot těch natrvdlích psů,kteří nechápou,že tohle má obvikle dělat kohout.Naštěstí kohout je až dráždivej,lepší teda natvrdlej pes.Vstal jsme z postele a podrbal se za ouškem a ve svim sětle modrým tričkem s raketou,a logicky ještě modrejma trenkama vyrazil ven z mího pokoje.Ségra už taky vstala,páč jsem jí slyšel říkat něco ve stylu ,,Toho psa si upeču a udělám si z něho palačinku.´´ Šel jsem po schodech dolů,přešel obývák a ocitl jsem se v kuchini.Vyšplhal jsem se na linku a vzal si misku,do ní nalil mléko a dal ohřát na jendu minutu.Chvilku jsem skákal na jedmom místě a přitom hýbal krkem kolem do kola.Po pár vteřinách mě to přestalo bavit.Mikrovlnka začala pípat,a já vyndal misku s mlíkem,položil na stůl a nasipal tam ceriálie v podobě čokoládových ceriálií.Krabičku s ceriáliema jsem uklidil a šel zase do svýho pokoje.Ségra se asi převlíkala.

Po pár minutách jsme vypnul televizi,neboť Drtivá porážka mi už skončila,a já byl už oblečenej.Šel jsem dát prázdnou misku do dřezu a šel jsme do koupelny s tím,že si vyčistim zuby.Ale byla tam ségra.

"Strašidlo už vsalo?" Zachechtal jsem se.
"Já nejsem strašidlo,já jsme liška!" Prohlásila s výsměchem.
"Chech,jestli že jseš Flying Fox z Heavenly Sword,tak se od tebe držim dál."
"FUJ!Ten úchyl?Si děláš srandu brácha,počkej,to ti spočítám!-Až si dovyčistim zuby.."

Jenom jsem se zasmál a šel jsme na půdu,ve snaze zabít čas.Půda byla uklizená,a já zamířil ke krabicím.V jedný jsem našel nůž,byl stříbrný,rukojeť byla ze dřeva.Na čepeli byl vyrytej japonskej drak.Nože s emi odjakživa líbily,tenhle si každopádně nechám.Pak za mnou přišla ségra,povalila mě na zem a začala mě nechtat.Já jsmese logicky smál,ale přidušeně,začal jsme se kroutit a utýct.Bylo to k prdu.

"Che,teď tě zlochtám až se počůráš!"
"Ni--kdy!!" Nakonec jsem se odtrhnul a zdrhnul-ségra běžela za mnou.
"Nech mě!"
"Až to odváláš!" Doběhla mě-no přece,je starší než já.
"Dobře,odvolává,jen mě nééch!!"
"..HA!" Povalila mě na zem a jendu nohu umístila na mojí hruď. "Vítězství!!" Zajísala a ruce zdvihla nahoru. "Good boy!" Krátce se zamsáhlaa podala mi ruku."
"He.." Chytl jsme se za její ruku a vypoupnul jsme se nahoru.Pak jsme se rozešly do svých pokojů.Já jsme si zasedl na notebook,nasadil sluchátka a poslouchal písničky od Flyleaf,Evanescence a dalších oblíbených skupin,nebo hudebníků..

POZNÁMKY
1)- Tenhle příběh se odehrává mezi mnou a nej kámoškou,se kterou si píšeme asi každej den na Skypu :"D Je s ní sranda! ^^ Určo navšitve její blog,mám jí v SBčkách jako Snow Fox =^^=

Apocalypse (3.díl)

19. dubna 2011 v 19:09 | Crazy-san
"Popálený obličej."
"Ukaž."
"Ne."
"Sama jsem měla ránu okolo spánku,při výbuchu.A to bylo před třemi dny!Díky jedný holce ze skupky se to rychle uzdravilo a zmizelo!Dokázalo by se to vyléčit!"
"...Pod jendou podmíknou..." Masku si posunul pod oči,ale neviděla jsem je-měl rebelskej úsměv.
"Jakou?"
"Budu tě moct políbit." Ušklíbl se,takovim rebelskym,přitom lišátskym spůsobem.Polkla jsem.Sakra,co je zač?!
".......Eh,c-cože?" Nahnul se ke mě,až moc blízko,koukal se na mě.Už neměl rebelsky lišátskej úsměv.Masku si odkryl a položil vedle nás.Z jeho levé strany na tváři,měl popáleniny,byli rozsáhlé skoro až k půlce obličeje,kousek měl i na krku.
"Slyšelas moc dobře."
"J-já..." Než jsem s ezmohla na protest přiblížil se ke mě víc,překročil hranici a políbil mě.Oči měl zavřené,ale já naopak vykulené.Vyděla jsem,jak jeho vlasy mu padaj k očím...Nechápu proč,tenhle kluk se mi z nějakýho důvodu líbil..Pomalu jsem zavřela oči a jendou rukou jsem přehodila okolo jeho krku.Už mne nelíbal jen on-ale i já jeho.Pak to pomalu přerušil,já taky,oba jsme prostě pomalu přestali a otevřely jsme oči.Zachitila jsem,že se zase rebelsky xichtí.

"Dobře,už se necháš ošetřit?"
"Ano."
"A tu masku..i když budeš mít tvář uzdravenou,furt jí budeš nosit?"
"Jo."
"Ne,to nedělej..." Posadila jsem se,možno rovně,ale furt byl v mé blízkosti,moc blízko.Koukala jsem se na podlahu. "Já..Nenos jí...Lidi tady ti potřebují věřit a-...A jak můžou věřit člověku v masce?"
"Dobrá otázka..." Koukla jsem se zase na něho.
"Tak vydíš!Už si jí nenasazuj..."
"...Proč?"
"Kvůli mně..." Sklopila jsem opět zrak dolů...Jeo prsty se dotkli mé brady,a přinutili mě vzhlídnout k němu.
"Dobe,udělám to." Usmál se.Usmála jsem s etaky a zvedla se.Natáhla jsem se k okýnku a zahulákala na Alexandru.

"Hej,máš furt ten...Tu věcičku,se kterou si uzdravila ten spánek?" Ahh..Teď si přpadám jak idiot...
"Hai!Proč?"
"Novej pasažér má popálenej obličej."
"Aha,tak to mi otevři okýnko." Kývla jsem a otevřela ho.Stoupla si na rameno toho robota,přešla ho a vlezla díky okýnku dovnitř.Rovnou si to namířila k němu a já šla za ní.

"Aháá...To máš kolem dvou měsíců že?"
"Jo."
"Tak to bude trvat přibližne tejden,ale přece.." Vytáhla z tašky sklenici,v ní byla nějaká tekutina.Namočila si v tom prsty a začala mu tím potírat ty popáleniny.Pak si utřela prsty v kapesníku a hrdě prohlásila:

"Tak,hotovo,nesmívávej to!"
"Jasně.." Zachechtal se.Ona se jen usmála,skleničku zandala do tašky a zase šla oknem na toho robota..Zase jsem si sedla k němu...

Záchytný bod (1.díl)

15. dubna 2011 v 17:16 | Crazy-san
Šel jsem ke kostelu zapálit svíčku.Stál oto sice 4 koruny,ale neřešil jsem to.Vešel jsem dovnitř,obalil mě chlad.Když jsou dýchal pusou,byli vidět takový ty obláčky.Šel jsem k podstavci se svýčkami,vzal jednu nezapálenou a přiložil jsem jí k zapálený..Hned chytla,opatrně jsem jí položil mezi ostatní a chvilku se na ně díval.Bylo to..Krásný.Za nic a ani za něco jsem jí nezapaloval-jen tak,prostě jsem chtěl.Pak jsem si všiml jedný holky,věk odhaduji tak 15-stejně jako mně.Červený vlasy do drdolu,ofinu mněla rovnou,těsně nad obočí.Do očí jsem jí bouhžel neviděl,měla je zavřené a otevírala a zavírala pusu,jako kdyby něco říkala..Ale říkala si to jenom v mysli-určitě.Černej kabát se zlatou přeskou-kabát končí pod zadkem,modrý džíny,takový těsnější a modrý tenisky.Odříkala a koukla se na mně-oči mněla modrý..Přez rameno měla bílou tašku.

"Oh,promiň,jetsli jsem tě vyrušila..Jsem už na odchodu."
"Ne,to je dobrý,nevyrušila." Nahodil jsem,pokud možno milý úsměv. "Jsem Anthony-ale Tony stačí."
"Jill."
"...Za koho ses to modlila-smím-li se teda ptát."
"Ah,za nikoho-vlastně za sebe.Brácha mně přemluvil,abych chodila na horolezák..Zrovna jsme se přestěhovali.Ve městě,kde jsme bydleli dřív,taky chodil na horolezák.."
"..Aha..Mně na to přemluvil kamarád.No..Jdešteda na horolezák?" Opět jsme nahodil úsměv.
"Jo,klidně-ráda." Usmála se.

Tak jsme teda vyrazili.Sem tam jsme prohodily několik slov.A pokud je řeč o mně...hnědý vlasy-rozcuchaný-jako vždy-i když trochu..Prostě takový roházený-ale úhledný-podle mně...Světle modrý oči,zelený tryko s krátkejma rukávama a s tmavě zelenejma proužkama.Nakonec černý tepláky a černý tenisky.

Došly jsme k tělocvičně,dveře byli už otevřený,tak jsme vešly.Zahlídl jsem svýho kámoše.Má zrzavý,delší vlasy,oranžový oči..-má totiž kontaktní čočky.Na sobě zelený tryko s krátkym rukávem a tmavě modrý kraťasy.Zeleno-bílý tenisky.

"Čááu,Tadashi!"
"Čau Joshi..." Šel ke mně a obejmul mně,pak zase pustil.
"Bezva,konečně ses rozhoupal sem chodit!A,kdo je tohle?" Kouknul se na tu holku,co byla se mnou.
"Jsem Nana,těší mně." Podala mu ruku,usmívala se při tom.
"Joshi,Tadashio kamarád." Taky se usmál,potřásly si a pustily se.

Odešly jsme se převlíknout.z tašky jsem vyhrabal černý,uvolněnější tryko,s krátkym rukávem a zelený kraťasy.Boty jsem si vyměnil-vzal jsem si tmavě modrý tenisky.Nana si rozpustila vlasy-měla je nad lopatky.Na sebe si vzala bílí tryko s ramínkama a černý tříčtrvťáky.Boty si vyměnila za červený tenisky.Už jsme měly oba na sobě sedáky,takže jsme mohly líst.Problém byl,že lana ještě nevysely,takže jsme musely počkat.Sedli jsme si teda na lavičku,a čekaly.Po pravici seděl Joshi.vypadal znuděně,ale věděl jsem,že se ve vnitř usmívá jako kočka Šklíba a mně s Nanou si přibarvuje do určitého rámečku s růžovou barvou..

Apocalypse (2.díl)

10. dubna 2011 v 16:07 | Crazy-san
Probrala jsem se na zemi.Byl u mě Trip..Usmíval se...

"Její zranění už zmizela-což je překvapující!"
"Zranění?Jaká zranění?" Pořádně jsem otevřela oči.
"Heh,když jsi dopadla na zem,nějak u spánku jsi měla ránu.." Mlčela jsem. "Alexandra teď zapojuje jejího robota Q09,aby chodil,musela smíchat pár látek.To samí udělala i tobě-samozdřejmě s lékama,práškama a podobně.."
"Eh?" Koukla jsem se na Alexandru,ta mezitim spala nějaký trobičky do zad jejího robota Q09..Už kdysi se snažila nějakýho vyroit,ale tenhle vypadá propracovanější...Má kolem 2 metrů-takže proto asi sedí...Trip se postavil a podal mi ruku.Chytla jsem jí a vyhoupla se za jeho pomoci nahoru.

"Co tu děláme?"
"Někteří lidi začali mutovat,mrtvý lidé začali žít.Zdřejmě nějaký virus."
"Virus?Mutace?"
"No,když jsme se sem šly ukrýt,byl tu nějakej chlap,vypadal v pořádku,ale když jsme mu vyděli do obličeje-podoba lidský,ale výrustky z děla,oči,a podobně pavouka..."
"Takže abych to pochopila: lidi se začali mutovat,například s nějakými zvířaty,rostlinami,nebo se z nich staly zombie?"
"Jo."
"A jak je těžké je zabít?"
"Nejlepší je střela do hlavy,tím je logicky připravíš jakoby o centrálu..."
"A každýho je těžké zabít?Jako jiné obtížnosti?"
"Řekl bych že ano.."

Bezva!Sme asi jediný kdo přežil-i když jich mohlo přežít víc...

"A kam teď pujdem?"
"....No...Právě že nevíme.." Pokrčil rameny. "Výzbroj sice máme,ale stejně.."
"Do vězení..." Přidala se nějaká holka.Ofinu měla rovnou k obočí,barva vlasů hnědá,délka vlasů tak k ramenům.Na sobě měla černý tryko na zip,bez rukávů,pásek a potrhané džíny.Boty odhaduji z kůže.
"Jo,našly jsme některý lidi co přežily..." Kývnul směrem k tý holce. "Tohle je Ticket Sick"
"Ticket Sick?" Nahodila jsem nechápavý výraz.
"Jo,její prravý jméno se jí nelíbilo..-"
"Krom toh mi umřely všechni blízcí..Byl důvod ho změnit." Prohodila.Jenom jsem kývla.
"Tamhle to je Pain." Pain měl zravý vlasy,řetízek s černím křížkem,zelený tryko s krátkými rukávy a hnědý kalhoty.Na nohou měl žabky.
"...Dobře.." Zvedla jsem se a sama šla ven z tý budovi až k autu.statní mně asi moc nechápaly,ale slyšela jsem kroky a vůně,které by zombík neměl-takže šly za mnou.Vyšla jsem ven,rozhlídla se a následně uviděla autobus.Koukla jsem se za sebe.Já neměla řidičskej průkaz..Ale Jonny ano.

"Jonny,budeš řídit."
"Jasně.." Šel k tomu autobusu.Pak si vedle mě stoupla Alexandra.Seděla na svím 2 metrovým robotovi,kterej se očividně normálně hejbal.
"Pujdu pěšky." Usmála se.Jenom jsem kývla,my ostatní jsme se šly posadit do autobusu,který se následně rozjel.Seděla jsem vedle Tripa.Ten se zdál vyřízený.Najednou jsem zaslechla Jonnyho.

"HEJ,NASTUP,DĚLEJ!!" Dveře se otevřely.Zaslechla jsem zvuk,jako kdyby někdo sprintoval.Pak naskočil.Kluk,dhadem stejnej věk jako můj,černý vlasy,černý tryko s krátkejma rukávama,hnědá,podle toho jak mu plajdala na předloktí,z toho sprintu,tak lehká.Tmavě zelený kalhoty a černý tenisky.Neviděla jsem mu do tváře,měl na sobě masku.Bílou.Na ní se zbýhaly jeho vlasy..Proč má vlastně tu masku?Viděla jsem jak si s polu s johnnym něco povídají,pak se Johnny naklonil a vyhlížel mně,až mně našel.

"Hele,mohla bys tady Jinovi poradit?" Kývla jsem.Jonny se opět otočil a věnoval je řízení.Jin-ten novej kluk-se otočil a šel ke mně.Stoupla jsem si.Oči mněl modrý.

"S čím potřebuješ pomoct?"
"...Můžem to projednat v zadu?" Okem jsem se koukla po Tripovi.Opíral se o okno a znuděně hleděl ven.Ale v jeho odrazu jsem viděla..Jak to popsat?Závist?Nneávist?Znechucení?To je jendo...
"Jo,klidně." Otočila jsem se a šla jsem úplně do zádu kde nikdo nebyl.Posadila jsem se,on vedle mně.

"S čim tedy potřebuejš pomoct?"
"....Vlastně bych potřeboval vydezinfikovat tohle.." Otočil se ke mně zády a tryko si vyhrnul k lopatkám.Byla tam celkem dlouhá řezná rána.
"Co sis udělal?"
"Sehnul jsem se pro zbraň,ale škrábnul jsem se o sklo,který nevydrželo asi tlak a rozsipalo se."
"...To by maximálně muselo bejt po výnuchu-v budpvě nebo kde bylo to sklo to muselo bouchnout nebo něco,to sklo se rozbilo a letělo na tebe..."
"Jo,nějak tak.."
"Dobře,vydrž." Zvedla jsem se ze sedadla a šla ke Ticket.

"Máš dezinfekci?"
"Jo,proč?"
"Novýmu pasažérovy-potřebuje vydenzifikovat záda.
"Aha." Podala mi dezinfekci,a já opět spokojeně odkráčela k němu a vydenzifikovala mu to,pak jsem to šla opět vrátit.

"Děkuju." Usmál se.
"Není za co.." Nahodila jsem milej úsměv. "Hele,ty tu zůstaneš?"
"Jo,nejlepší bude zůstat s nějakou žijicí skupinkou."
"Dobře,tak tě tedy výtám." Usmála jsem se a podala mu ruku.Podal mi jí taky.POtřásli jsme a začali jsme si hledět svýho.Ale nedala mi ta maska..

"..Proč máš tu masku?" Tohle asi pro něj překročilo hranice.Ale co?Chci top vědět,.je možné,že poklud s námi zůstane,takhle mu nebudou věřit.Čekala jsem na odpověď...


P.S.: Omlouvám se za chybi,nechce s emi to po sobě číst..XD
P.P.S: Už dneska se můžete těšit na první díl ,,Záchytný bod´´! 8D
P.P.P.S: Co myslíte že se stane?Jaká bude jeho odpověď? (Podle vás XD)

Diplomek od Croftky ^^

9. dubna 2011 v 19:00 | Crazy-san
Tak,skončil jsem na 7.místě-což je celkem uspokuící-aspoň pro mě.Chci vám tedy poděkovatmže jste mi posílaly hlásky ^^ Zde je tedy ten diplomek ^^


Opravdu moc děkuji ^^

PS: Vím,že to tu vypadá strašně,je tu moc rubrik apod.,ale hodlám je zaplnit-nějaké ještě vymažu,přidám SBčka a fav.stránky :)

Peklo-jak pro koho

5. dubna 2011 v 23:10 | Crazy-san
Peklo..Tak tohle se podle mne nedá přesně určit,nakreslit,napsat...Peklo je náboženská zemně,ukryta hluboko v pod zemí,kde se nacházejí ďáblové,démoni apod.Nebo to může být i něco citového..Určitě jsme všichni prožili chvilky,kde jsme si říkaly ,,Život je peklo..´´.Pro silnější je peklo třeba svičení,lezení po tyči.Pro nás malé,hubené,je peklo třeba to,že si nás furt chtěj brát-dobře,takové peklo to není,ale třeba,že začnete nenávidět svoji výšku jen proto,že chodíte na horolezák,a nedošáhnete tam,kam potřebujete.Nebo třeba horko.To je častější..A tohle už všichni museli na 100%lidí slyšet: ,Je tu horko,jak v pekle..´´ nebo podobně.Prostě-peklo je neurčito,má mnoho významů a podob.Někteří říkají,že žena byla splozena ďáblem.Pokud je to pravda,jsme všichni hříšníci (Kromě gayů).Pokud ale byla stvořena bohem,jsme svatí.Nic!!Nemůžeme zjistit pravdu,neboť málo kdo jí věří,nemáme důkazi,fakta..Jedině jedním spůsobem tomu lze věřit-a to díky výře.No tak,každý znás měl výru npř. v Ježíška,ne? :) No ale přeci..Pokud jsme stvořeni bohem,jsme sakramentsky poškvrnění peklem,nebo jak tomu říkáte,já tomu říkám temnota XD Si vemte-jsme vrahové,jsme násilníci,jsme pedofilové,jsme nájemní vrahové,jsme děvky,jsme drogově závislí,jsme závislý na lécích,a tato až do alelůůja...Lze se očistit?Ne,řekl bych že ne-maximálně sebevraždou,nebo se snažit té závislosti den po dnu zbavovat-jako čálek čaje-každý den si dáte míň...

You are in the end?
Close your eyes...Open your mind.

Fuj!Chcípla tu ropucha!Ne,moment,to chcípl admin blogu!

2. dubna 2011 v 18:25 | Crazy-san |  Novinky
Ano,vím že to tu chcípá,a že na vás seru,ale za to může Aion...:D Aion začal hrát už i můj kamarád ^^ A pak...Nevím co přidávat-ano,vím že tady mám ay of Fight,nebo Apocalypse (Na Apocalypse se můžete těšit už dneska! :D) ale....Prostě...Hodlám zrekunstrovat blog!Prostě si vezmu takovou tu helmu.lopatku a jde se stavět! XD Tak prosím vidržte ^^ Jinak,Croftce blahopřeji k 55.levelu ^^ A potřeboval bych hlásnout,ano,jsem již ve 4.kole ^^ A jak se s váma rozloučím?Stylově! XD

Do you wanna date my avatar?! XD

(To nahoře,ta baba jsem já,ten kluk vedle mě je ten kámoš ^^)