Apocalypse (4.díl)

29. dubna 2011 v 17:21 | Crazy-san
Dojeli jsme na policejní stanici,bylo otevřeno,takže tam byili určo zombíci.Zaparkovali jsme,a vběhli dovnitř.Žádný zombíci,jenom stůl s PC,pak kuchařská místnost a prázdné cely.Na zemi byl klíč,zkusili jsme,jetsli je od dveří.Byl.Tak jsme zamkli,Jonny si vzal papír a napsal tam ,,Jsou zde přeživší!´´ Pak si vzal izolepu,a nalepil to na dveře z venčí.

"Musíme se zorientovat.Bzlízko je škola,můžem tam zajít."
"Dobrej nápad." Kývla jsem.

Vzali jsme si zbraně,já jsme si vzala teda jenom nůž,to mi bude stačit.Ostatní si vzali střelný zbraně.Přešly jsme ulici a už jsme byli u školy.He,he,opravdu blízko.Otevřeli jsme dveře,krily jsme jeden druhého.Šly jsme směrem ke třídám,nikde nic,co by nám pomohlo.V 9.B byli zombíci...Sakra!

"Shit!Tady nic není,zkusme ředitelnu!"
"Dobře,Já a Claire jdem do ředitelny,Ticket,Paine a Jine,vy nás budete krejt,Jonny a Alexandro,vy budete pár metrů před Ticket a Paiem!"
"Dobře!" Řekli jsme jednohlasně a rozeběhli jsme se do svých pozic.

"Je tu mapa!"
"Dobře..Hele,můžu se na něco zeptat?"
"Na co?" Chtěla jsem tu mapu sundat,ale on ke mě přiel ze zadu,jeho ruce se umístily na mím zadku,po něm k břichu a pak níž,ke stehnům,pak zase výš k prsům.Co si o sobě myslí?!Vytrhla jsem se.

"Co to děláš?!"
"Nic..Můžu ti něco říct?"
"Co?NE!!" Přiblížil se ke mě a začal mě líbat.Byl to rovnou francouzák.Měl přitom zavřený oči a jeho ruce zase sklouzly na zadek.Chytla jsme ho za ramena a odtáhla ke stolu,tam jsem ho připlácla.

"NE!POchop,jsme asi jediný přeživší,a tohle je válka,takže na to zapomeň!!"
"Tobe se líbí Jin,co?!"
"Co?Jo!Teda,ne,prostě...-Argh!" Pustila jsem ho,vazala si tu mapu a vypadla,začali jsme ustupovat zpátky na stanici.Trip se připojil.Co si o sobě myslí?! Zamkli jsme se zase ve stanici,a rozešly se do cel.Sedla jsem si na postel,byla jsem všoku.Co to mělo znamenat?!Pak přišel Jin.

"Můžu si přisednout?"
"Jo." Sednul si vedle mě.Kouknul se na mě.
"Co se stalo?"
"Trip..Vlepil mi fracka..Zrovna když jsem chtěla sundat tu mapu.Co si o sobě myslí?!"
"Netuším."
"..Ts..Hele,mohla bych tě o něco poprosit?"
"No?"
"Bojim se ho..." Což je pravda,nemyslela jsem si,že je takovej..Je mnohem chladnější. "Mohl bys teda tady zůstat se mnou?"
"Jo,rád." Usmál se a oběma rukama mi objal ramena,já se k němu přitiskla,a nohy si hodila na postel."
"Děkuju.."
"Není zač.." Opět se usmál.On je jinej než Trip.Kdyby byl Trip tak hodnej,jako Jin,kdlině,ale tohle..Ne,a přiznávám,nejsem vždy ta silná,občas potřebuji i já oporu..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snow Fox Snow Fox | Web | 29. dubna 2011 v 20:00 | Reagovat

Houuu *w* bombáááá!! x33 <3!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama