Neko tsuinzu (1.díl)

23. dubna 2011 v 11:07 | Crazy-san
Bylo ráno,ještě jsem spal,ale probudil mne štěkot těch natrvdlích psů,kteří nechápou,že tohle má obvikle dělat kohout.Naštěstí kohout je až dráždivej,lepší teda natvrdlej pes.Vstal jsme z postele a podrbal se za ouškem a ve svim sětle modrým tričkem s raketou,a logicky ještě modrejma trenkama vyrazil ven z mího pokoje.Ségra už taky vstala,páč jsem jí slyšel říkat něco ve stylu ,,Toho psa si upeču a udělám si z něho palačinku.´´ Šel jsem po schodech dolů,přešel obývák a ocitl jsem se v kuchini.Vyšplhal jsem se na linku a vzal si misku,do ní nalil mléko a dal ohřát na jendu minutu.Chvilku jsem skákal na jedmom místě a přitom hýbal krkem kolem do kola.Po pár vteřinách mě to přestalo bavit.Mikrovlnka začala pípat,a já vyndal misku s mlíkem,položil na stůl a nasipal tam ceriálie v podobě čokoládových ceriálií.Krabičku s ceriáliema jsem uklidil a šel zase do svýho pokoje.Ségra se asi převlíkala.

Po pár minutách jsme vypnul televizi,neboť Drtivá porážka mi už skončila,a já byl už oblečenej.Šel jsem dát prázdnou misku do dřezu a šel jsme do koupelny s tím,že si vyčistim zuby.Ale byla tam ségra.

"Strašidlo už vsalo?" Zachechtal jsem se.
"Já nejsem strašidlo,já jsme liška!" Prohlásila s výsměchem.
"Chech,jestli že jseš Flying Fox z Heavenly Sword,tak se od tebe držim dál."
"FUJ!Ten úchyl?Si děláš srandu brácha,počkej,to ti spočítám!-Až si dovyčistim zuby.."

Jenom jsem se zasmál a šel jsme na půdu,ve snaze zabít čas.Půda byla uklizená,a já zamířil ke krabicím.V jedný jsem našel nůž,byl stříbrný,rukojeť byla ze dřeva.Na čepeli byl vyrytej japonskej drak.Nože s emi odjakživa líbily,tenhle si každopádně nechám.Pak za mnou přišla ségra,povalila mě na zem a začala mě nechtat.Já jsmese logicky smál,ale přidušeně,začal jsme se kroutit a utýct.Bylo to k prdu.

"Che,teď tě zlochtám až se počůráš!"
"Ni--kdy!!" Nakonec jsem se odtrhnul a zdrhnul-ségra běžela za mnou.
"Nech mě!"
"Až to odváláš!" Doběhla mě-no přece,je starší než já.
"Dobře,odvolává,jen mě nééch!!"
"..HA!" Povalila mě na zem a jendu nohu umístila na mojí hruď. "Vítězství!!" Zajísala a ruce zdvihla nahoru. "Good boy!" Krátce se zamsáhlaa podala mi ruku."
"He.." Chytl jsme se za její ruku a vypoupnul jsme se nahoru.Pak jsme se rozešly do svých pokojů.Já jsme si zasedl na notebook,nasadil sluchátka a poslouchal písničky od Flyleaf,Evanescence a dalších oblíbených skupin,nebo hudebníků..

POZNÁMKY
1)- Tenhle příběh se odehrává mezi mnou a nej kámoškou,se kterou si píšeme asi každej den na Skypu :"D Je s ní sranda! ^^ Určo navšitve její blog,mám jí v SBčkách jako Snow Fox =^^=
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snow Fox Snow Fox | Web | 23. dubna 2011 v 18:44 | Reagovat

Sugoi!!! :D ^^ Vystihls mě! XDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama