Červen 2011

Natalia Sadness, Lady Vanilka a Dominika Myslivcová

30. června 2011 v 13:27 | Crazy-san
TENTO ČLÁNEK JE POUZE O KRITICE!Bůh ví proč si Lady Vanilku představuji jako nanuk..

Lady Vanilka, aneb dívčí blog..Ano...T.T Na dívčí blogy narazíme často..Bouhžel..Ale nyní skritizuji Lady Vanilku. Ano,je to ještě dítě..Ale prosím, ona je asi v jejím pidi mozečku už dospělá..Asi..Vypadá to,že ráda vystupuje před fotoaparátem...Ale vladím s,eže žádné zkušenosti nemá, Lze si všimnout,že na její stránce,na levo od takových těch "animaček" je její fotka..Jak jsem říkal, v jejím mozečku jest asi již dospělá Bárbí..Nedivil bych se proto,kdyby tu košili měla odepnutou POŘÁDNĚ....Avšak je sice dítě, no, a asi už k ní nemám co říci..Jo,vlastně toto:

,,KRAVIČKÁ,ZELENÁ,polulala se Lady Vanilka!´´Natča Sadness ,Aneb další "hvězda." Natalie je podle mě již vyhaslou hvězdou..A podle záhlavý bych řekl, že i osmaženou..Snad nebyla pečena s buřtem :D I když by jí to prospělo XD Nemám opravdu co dodat..Je to jen další člověk, s upečeným mozkem, ve velikosti malíčku.


Klasik Barbie je OUT! Teď jede český remake!

Ano, Dominika Myslivcová, česká bárbí..Podle mě je to KRÁÁÁVA.Kdyby to byl web pro děti,tak beru,ale toto..Její mozek určitě činí růžová,silikon, a...Růžový vybrátor ,který jí vymívá mozek! O__O Ano,ona není blbá už od narození :DD X"DD Ona je blbá už od tý doby,co zmáčkla myšítku na barbie da kóm XDDD

TOTO BYLA Z NUDY VYTVOŘENÁ KRITIKA!! Snad jste se pobavily XD

Svět se zbláznil,aneb MINECRAFT a HETALIE

28. června 2011 v 22:29 | Crazy-san |  Novinky
~Když jsem viděl první díl Hetalie,usmál jsem see...~
~Když jsem viděl první walkthrough z MineCraftu,cítil jsem takové zvláštní šimrání..~
ANO,MÁLEM JSEM SE POBLIL!!!!!!

OMFG,který nenormální člověk spouštěl MineCraft?! Anistalling vypadá sice krásně,to ano,ale ty textury..X________X A je to o ničem..

A Hetalie? Bez urážky,pokud to někdo sleduje,budiž,ale mě to přijde jako anime pro holky,a pro nenormální kluky. (Já jsem nenormální, ale až tak ne O.o)

Takže,pokud by NĚKDO zjistil,proč je Hetalie návykový anime,skoro jako sex,nebo drogy, a proč všichni hrají MineCraft,dejte mi vědět,budu mocinQy (Zase se pobleju) rád,když mi to napíšete do komentářů.

POZNÁMKA: Ano,to mocinQy nemyslím vážně..Tfuj..X___X

A pokud mi NĚKDO napíše,ať si Hetalii pustim na nějakym jinym webu,než je youtube (^^) a abych si stáhl MineCraft,že uvidím,tak vám něco řeknu: ARE U NORMAL?! O_______O Okay,zkusim se podrobit,a stáhnout si MineCraft,ale pochybuji,že mě to bude bavit..Ale mě to přijde jako hra o ničem...Ale láká mne představa,že si ten svět můžu překopat,a udělat si z toho,mwahahaha,DISNEYLAND!! XDD Okay,chytl mě amok,to bude v pohodě :DD Ne,pochybuju,že mě Hetalie,a MineCraft bude bavit,ale zkusím to jednou,určitě ano,až to zkusím,dám vám vědět..

Jinak,příběhy očekávejte až po rekonstrukci,která se odehraje den po tom,co přijedu domů z tábora ^^ Bude to tu možná až moc rozpitvané,ale což? Tedy,co vás přesně čeká? Něco o mě,jako v realitě,a něco o mě,v mém vymyšleném světě, něco o světe Sky-city (Udělat si z toho svět mě bůhví proč napadlo na záchodě..) , ale i o mích OC (Originální charactery), a i seznam mích oblíbených postav XD Hodlám zaplnit již vynechané rubriky drobným infem,a dám sem i rozvrh,který budu dodržovat,takže npř. v neděli tu vždy budete mít nějaký typ na film :))

To je asi vše,já padám ,adios! *rozlučka stylem Shana Dawsona*

PS: Omfg,mám novou tašku přez rameno,a je omfg krásná *W*
PPS: Když pak ještě někdo zjistí,PROČ JSOU DÍVČÍ BLOGY (Natalia Záchod,Vánočka, a Dominika Bárbínová) TAK POPULÁRNÍ,tak ať taky napíše,děkuji ^^

Zde máte kytku paní učitelko,alá výzo už zítra :3

27. června 2011 v 13:24 | Crazy-san |  Škola, aneb zajímavé, a kruté dny
,,NA ZÁKLADĚ PEDAGOGICKÉ RADY KONČÍ ŠKOLNÍ ROK VE STŘEDU,28.6.´´
HÁ! Takže,po dlouhé době normální článek XD A ano,opravdu nám školní rok končí zítra ^^ Bwahahahaha >8DDDD Ale od prvního do desátýho července jsem na táboře!Bwahahahaha!! >333 Ten tábor miluju! ^^ Těším se O3O Mimo to..Budu mít asi dosti práce s psaním nějakých článků,a přenastavovat je,abyste tu měli něco číst..A víte co?Prdim na to! XDD Ne,uvidíme ^^ Až přijedu,tak vám všechno řeknu,co jsme dělali...Jo,a hodlám to tu přesvavět..Takže třeba u příběhů budete moci vidět životopis postav =^^= Bwahahaha!Víte,že kdybych byl holka ( Ségra ,když jí naštvu,říká mi Crazy-chan,tudíž se na tento "povel" stávám její ségrou..Bééé!! DD8),slintám u klívesnice při hraní Prince of Persia,a mám pokoj vylepenej Renem z FF? XD

Tak já si jdu stáhnout horor Půlnoční vlak,díky ségra XDD ((Mimochodem: Jsem zaostalej,takže pak budu koukat na Scooby-Doo x33 XD))

Ombre le sang (3.díl: Smrt?Předtím na druhém,teď na prvním místě.)

23. června 2011 v 19:25 | Crazy-san |  Ombre le sang: Díly <--
Den kdy nás měli popravit nastal,a mně sundali masku...Taková potupa.Anette měli jen popravit,mě oběsit..Oba ve stejný moment.

Když jsem stál na židli,a ona klečela,koukli jsme po sobě,a kývli na sebe.Anette okamžitě trhla,a popravčí jí přesekl pouta,a ona zdrhla na nejvyšší bot na tomto místě,tudíž tam,kde mám já vyset.Já jsem rychle skočil,ruce se mi podařilo během pár sekund podařilo přesunout ze zadu dopředu.V okamžiku,co jsem dopadl nohama na židly,strhli jí dolů.Já jsem se ale chytl lana,a vyhoupl se nahoru.Podařilo se mi ruce vyvlíknout z pout,to samí Anette,a chvilku jsme čekali.Pak jsme beželi po obecenstvu,skočili na hradby,a utíkali po nich,ale stráž nás obklíčila z obou stran.Skočili jsme proto do vodního příkopu,a vyplavali.Běželi jsme ulicemi města,až jsme dorazili ke klášteru.Stráže nás neustále sledovali,a my se tam schovali.Schovali jsme se do kytek,ale stráž byla důkladná,a prohrabávala všechno.Naštěstí na kytky,kde jsme byli schovaní my,zapoměli.Chílila se noc,a my si našly místo na přespání-ve stodole na slámě.Bylo to nepohodlný..Ale sranda byla.Smáli jsme se bučení krav,a když tam vrazil farmář,byla sranda se schovávat,a potichu se smát,cože je to za blázna.

Druhý den ráno nás probudilo korkhání kohouta.Anette hned prohlásila: "Nebude dnes k snídani kuře?" Zasmáli jsme se,a umírali,když k tomu bučela kráva.To už tam vrazil znovu farmář,my se schovali,ale on si vzal vydle.a div nás nezabil.Po neviditelném přemísťování z místa na místo vypadl,a my taky.Vrátili jsme se do města,a najedli se,i když to bylo nebezečné.

Do hospody najednou vrazila stráž,a vyptávala se na nás.Anette si nandala akorát kapuci..Ale já se musel přikrčit.Někdo nás však prozradil.Ale byl značně opilí,proto mu trvalo nějakou dobu,než na nás ukázal,a my se vypařili ven oknem...

POZNÁMKY:
1)- Umřeli jste nudou? D8
2)- Co bude dál? XD
3)- ..Kua..To je krátký....:"((

Apocalypse (5.díl: Old school..Fight?)

20. června 2011 v 18:29 | Crazy-san
Trip najednou zařval: "LIDI,MUSÍME SE ZORIENTOVAT!!" Měl pravdu.Byli jsme bůhví kde. "Ale kde seženem mapu?" Namítla Alexandra.Trip se na ní osupil: "V ředitelně!!" A plácl se do čela.Byl naštvanej.Jsme kamarádi,už dost dlouho..A takhle vyvádět jsem ho ještě nikdy neviděla. "Ale tam bude zombie jak nasráno." Bránil Alexandru Andrew.Tohle Trip nečekal. "T-tak snad máme zbraně!" "Je nevhodné je použít na tohle!" Zařval Jonny. Po několika minutách dohadování jsme se tam tedy odvážili.Já měla jít s Tripem do ředitelny.Je pravda,že obvykle tam bývá mapa..Tak snad tam bude.

"Zavři,zavři!!" Řvala jsem na Tripa,který dobýhal těsně za mnou.Zabouchl dveře od ředitelny,a já se mezitim snažila dostat k mapě.Chtěla jsem vylíst na stůl,ale Trip to předehnal,a vyzvedl mně.Když jsem házela mapu na stůl,jeho ruce se najednou umístili na mim zadku.Odstrčila jsem ho,a dopadla na zem.Kráčel ode mě s úchylnym úsměvem.Šla jsem za nim.Byla jsem naštvaná.

"Co to mělo bejt?!" Zařvala jsem.On se po mě rozjel,nabourala jsem dostolu,a spadla na něj.On se nademě naklonil,a začal mě líbat-jazykem.Bylo to hrubý.Dala jsem mu pěstí do spánku,a pak ještě odkopla.Přirazila jsem ho ke zdi,a pokusila se ho vytáhnout aspoň pár centimetrů nad zem..A podvedlo se mi to."Tak,odpovíš?!?!" Další úsměv.Dala jsem mu pěstí.Tehdy vykřikl: "MILUJU TĚ!!" Stála jsem jak tvrdí Y.Pak jsem ho pohodila na zem,vzala mapu,vytáhla si pistoly,a začala jsem utíkat před zombie..Trip se za mnou hnal..Blbeček..

Když jsme doběhli zpátky do našeho úkrytu-tedy všichni,čekalo nás nemilí překvapení.Dveře byli otevřené,okna rozbitá,a uprostřed? Něco..Něco jako šiška,z těla tomu trčeli chapadla..Vypadali jako žížaly,a byli od krve.To samí tělo.To tělo díky tomu vypadalo černě.Najednou se to k nám otočilo, a viděli jsme pusu.Normální,lidskou pusu.Najednou to zařvalo,až démonickym hlasem a rozeběhlo se to po nás.Bylo to až ke stropu,a my neměli skoro žádné možnosti.Rozeběhla jsem se k tomu,odrazila se od zdi,a byla jsem za nim.Z batohu jsem rychle vyštrachala brokovnici,a šila mu to do zad.Jedno chapadlo se ale rozmáchlo,a odhodilo mě to na mříž.Vyrazilo mi to dech,a divim se,že nejsem na hranolky.Najednou jsem uslyšela další řev.Rozmáchlo se po mě chapadlo,a já uskočila.Ze strany jsem viděla Andrewa,jak drží nůž od krve,a jedno chaladlo je přeseknuté.Bežela jsem k tomu, a skočila.Andrew pochopil,co chci udělat,a hodil mi nůž.Nůž jsem chytila,a zabodla mu ho do hlavy.Při dopadu jsem vyhekla bolestí.Alexandra se po tom rozeběhla,vyhlédla si volné místo,a začala mu do těla zakuchávat nůž.Chapadlo jí ale dostihlo,a odmsrštilo na zeď.Jonny jí ovšem chytil,a vystřelil.Kulka se zavrtala mutantovi do pusy.Už byl polomrtvý.Alexandra byla ale ještě v šoku.

"CO TO JE?!?!" Zařval Trip. Otočila jsem se na něj,a koukla se mu do očí.
"Další prase,nejste příbuzní?" Usmála sem se.On se začervenal,a urazil. Ale než něco stihl udělat,ona stvůra stihla Tripa zabít.Když zapomenu na ten incident v ředitelně,byl parádní..Je mi ho líto.Pomstila jsem se.Až nelidsky oně stvůře jsem vysekala mozek,a zašlápla..

"..A co bude dál?" Vykoktala Alexandra.Všichi jsme se na ní otočili,a pak se koukali na jednoho po druhém..

POZNÁMKY:
1)- Nudili jste se? XD
2)- Měl jsem tu tendenci Tripa zabít,ano,já vím,jsem hnusnej..Ale bylo to důležité..XDD
3)- Co bude podle vás dál? :))

Tupá čepel (2.díl: The Game Numero One)

14. června 2011 v 16:17 | Crazy-san |  Tupá čepel: Díly <--
..Probudila jsem se na chladné zemi.Nebyla jsem už doma.Byla jsem v nějaké špinavé místnosti.Byli zde ještě čtyři lidé.Victoria,Alexandra,Kibriel a Anthonio.Ostatní se v mžiku probudily.Záhy jsme zjstily,že máme ruce v řetězeh.Strop byl veliký,a pár metrů pod nim taková železná dráha,naníž byla kovová tyčka,na které vyseli ony řetězy.Všichni jsme byli oddělení takovýma nádobkama.Měli kulatý tvar a byli značně zrezivělé.Nebyli celé kulaté,jen strany,uprostřed byl otvor.Dost velký na to,aby člověk prošel.

"KDE TO SEM,DO PRDELE?!?!" Zařval Kibriel.Kibriel patří mezi školní rváče,je línej,a nenechá si nikdy nic vysvětlit.Alexandra je celkem chytrá,je fajn.Všechno je jí ale ukradený-kvůli její inteligenci.Je už několik učiv dopředu,proto se jí zdá vše jednoduchý-krom toho..Je černá,a obvikle se stává středem posměchu..Anthonio,blonďák,chytrej,v pohodě,nerve se,nevytahuje,tak jsem říkala,v pohodě.Victoria je snílek,je nemotorná,a miluje fialovou.

"N-nemluv takhle.." Řekla Victoria.Najednou se naproti nám zapla televize.V ní se objevil muž v kapuci,a nebylo mu vidět do tváře.Jenom pusa..

"Milý soutěžící." Škodlibí úsměv. "Jste tu,protože jsem si vás vybral.Býval jsem doktor...Ale,informace až pak.Tohle je hra o přežití.Až tato kazeta dohraje,zem se otevře,řytezy pujdou nahoru,a vy začnete,tak dávejte pozor.Nahoře,naproti vám je vždycky krabička,ve které je klíč od vašich pout.Jen jedna část země zůstane zavřená,a to,kde vy teď stojíte.Pokud úkol nesplníte do pěti minut,dveře se zavřou,a vy tu umřete.Pokud splníte,musíte vymyslet,jak se dostanete ke dveřím,kde na vás čeká další úkol.Přeji příjemnou zábavu." A televize zhasla.Nikdo se nezmohl ani na slovo.Najednou se podlaha otevřela,řetězi vyjeli nahoru,a my viděli ty ostny,co se točí,a točí pod námi.Chytli jsme se oné tyči,a za její pomoci se snažili dostat na druhý konec.Nohama jsem rozbila nádobu,vzala klíč,otočila to,a razila si cestu zpátky.Soustředila jsem se jen na tohle,ale najednou mojí pozornost připoutal výkřik.Připoutalo to pozornost všech.Viděli jsme,jak se v těch čepelích mašíruje nebohé tělo Victorie.Vykřikla jsem: "VICTORIE!!!!" Všem po tvářích tekly slzy.Psitla jsem se,a dopadla na kousek té země.Když jsem se odpoutala,přemýšlela jsem,jak dál.Alexandru napadlo: "Lidi,ta vzdálenost mezi vaší,a ostatními otvory je velmi malá,takže můžete po straně přelíst až sem,a díky poutům se vyhoupnout ke dveřim!" dořekla,a udělala tak.Dveře vyrazila nohama,pustila se,a stála v další úrovni.Všem nám posílala ty pouta.Kibriel málem spadnul...Ale nedal se,a pokračoval.Najednou jsme prostě stály na další úrovni,což bylo bludiště...Vypadalo to tak..


POZNÁMKY:
1)- Z 100% to byla nuda,ale přesto: Líbilo?
2)- Kdo umře jako další?
3)- Jaké nebezpečí je čeká v další "úrovni"?
4)- Řekněte si název dílu RYCHLE ,je to strašně super X"DD

Ombre le sang (2.díl: Smrt až na druhém místě)

14. června 2011 v 15:44 | Crazy-san |  Ombre le sang: Díly <--
Uklonila se,a začala: "Jmenuji se Anette.Nejen že jsem Smuggler,tudíž pašerák,ale i nájemný vrah.Právě jsi pomohl vrahovi prince Alberta 16tého." Řekla.Já dodal: "To není tak zlý,já vraždim stříkačkou naplněnou jedem,takže.." Větu jsemn estihl dokončit,a už se k nám vloupali stráže.Já stál před Anette.

"Vydej nám ji!!"
"...Smrt až na druhém místě pánové." Mrkl jsem,nasadil jsem si masku,a stril jí z okna,já spadl za ní.Dopadli jsme do sena,a hned utíkali někam pryč.Oni se nás však drželi,jako kočky za myší.Běželi jsme před trh,pak jsem se chytl lana,nohou dal pálku dolů,a ono nás to vyhouplo nahoru-díky závaží,co bylo na druhém konci lana.Běželi jsme po střechách.Najednou tam byla velká mezera.Chtěl jsem zareagovat,ale nestihl jsem.Anette mě strčila,a já padal na druhou střechu.Naštěstí jsem nespadl.Chytil jsem Anette,a běželi jsme dál.Teď jsem udělal tach zase já.Jednou ruku jsem jí umístil okolo svýho krku,a sjel jsem s ní na zádech dolů po sloupu.Vběhli jsme do chrámu.Anette se tam krásně ztrácela,ale já ne.Běželi jsme davem,až jsme doběhli zpět-na trh.Vyběhli jsme na schody,přeskočily zábradlí,pak chvilku rovně,odbočka do prava,pak do dalšího chrámu.Cestou rovně,pak přez zábradlí nahoru a rovně.Ale obklíčili nás stráže.Umístil jsem si Anettiny ruce zase okolo smího krku,ona měla jen vykulený oči.Vyběhl jsem zpátky,nou umístil na zábradlí,a vyskočil.Zachytil jsem se o lustr,pak jsem se rozhoupal šikmo.Pustil jsem se,a my letěli k zábradlí.Anette se ode mě ale odrazila,a dopadla tam jako první,já na zem.Ale podala mi ruku,a já s její pomocí vylezl.Utíkali jsme centrem chrámu k zahradě.Přitom jsem stratil masku.Schovali jsme se v živém bludišti.Trvalo dlouhou chvíli než nás našly..Zatkly nás,a vedli do věznice.


Po několika týdnech vydali rozsudek,že jsme odsouzeni k trestu smrti obvěšení,tedy já,a k useknutím hlavy,tedy Anette..Den umrtí si vybrali 25.5,takže ten,kdy měla umřít Alexia Daughter,která,naštěstí přežila..Blbé na tom eje,že je to za 3 dny..Moc času nemáme..

POZNÁMKY:
1)- Líbilo?^^ (Jop,krátký..-.-")
2)- Co udělají hlavní hrdinové?
3)- a BONUS! 8D V úplně prvním dílu,než jsem začal přepisovat,jste se dozvěděli,že hlavní postavi znázorňují mně,a Foxíka ^^ Tedy Doctora (Me 8D) a Smugglera (Foxík :3)

Tupá čepel (1.díl: Výmysl,nebo fakt?)

10. června 2011 v 20:36 | Crazy-san |  Tupá čepel: Díly <--
"Tati!!" Zařvala jsem,když sem otevřela dveře,a objala svýho otce. Pracuje jako policista,u policie je nějakou řadu let.
"Čaj?" Usmála jsem se,a pustila ho dovnitř.On vstoupil,a já za nim zavřela.
"Měla bys kafe?" Zeptal se.
"Ano." Odpověděla jsem.
"Tak to." Obrátil se na mě s úsměvem.Udělala jsem mu ho,a sedli jsme si.Začal:

"Máme nový případ." Oznámil.
"Jaký?" Zajímala jsem se.
"No..V roce 1890 žil jeden doktor,který se specializoval na všechny takový ty doktorský okruhy.Jednou měl případ jednoho velmi chorého muže.Nestihl mu však pomoct,a zahynul.Doktor se po tomto případu zbláznil,a vybíral si velmi choré lidi,a brutálně je vraždil.Jednou však zakopl,a vypadl z okna.Všichni tvrdili,že se smál."
"A?"
"Vždy vraždil stejně.Ale po tolika letech se našla oběď,stejně zavraždná.Pak další,a další.Buď měl potomka,a nebo byl jeho fanoušek." Řekl.
"Aha."
"Teď ale začal vraždit budoucí doktory,Nino,dávej si pozor.Poslední vražda byla blízko školy,kterou studuješ." Dodal s vážnym výrazem.Já totiž chci být doktorka.
"Neboj,budu." Mrka jsem na něj.

Po hodině odešel,a já si šla dělat úkoly.Je zajímavé,že někdo začal vraždit stejnym spůsobem jako on.Zajímá mě,jak je vlastně vraždil...


POZNÁMKY:
1)- Lepší než ty předchozí? 8D
2)- Líbilo? ^^

Ombre le sang (1.díl: Kutálející se jablíčko)

10. června 2011 v 20:21 | Crazy-san |  Ombre le sang: Díly <--
Procházel jsem se trhem,v Římských ulicích.U jednoho stánku jsem se na sekundu zdržel.Vzal jsme si jedno jablko,chtěl jsem si sundat masku,abych se do něj mohl zakousnout,ale na místo toho do mě narazila nějaká Smugglerka,která se vřítila z jedné ulice.Oba jsme spadli na zem,ale o na na mě..Měla výhodu-měkkej dopad.Heh..Ale stejně,to jí neomlouvá.Zvedla se,a zdrhala pryč.Strhla mi půlku masky z obličeje.

"Hej!!Co děláš?!" Vykřiknul jsem na ní,ale asi mě neslyšela.Narovnal jsem si masku,a běžel za ní.vedle mě běžel ještě nějakej Priest avypadal dost nasraně.Byl rychlejší,ale já s enevzdal,a běžel jsem za ním.

Později jsem doběhl k jedné uličce.Ta Smugglerka se krčila v koutku,a Priest si vytáhnul nůž.

"Sakra,nech mě být!"
"..Já hladovím...Ty nemáš o to nouze,jseš pašerák!"
"Ale.."
"Dost řečí!Pašeráctví je sand zločin ne?A ten je potřeba trestat!" Kráčel k ní pomalim krokem,a Smugglerka byla bezmocná-neměla žádnou výhodu,a je známo,že na rukavicích mají čepele..Nic méně,blížil jsem se k tomu Priestovi,až jsem ho doběhl,a zezadu mu zlomil vaz.Ona vypadala ještě víc vystrašeně.

"Neboj,nechci ti ublížit.Chci ti pomoct." Sundal jsem si masku,a nahodil milej úsměv.
"..D-děkuju." Řekla.Uslyšel jsem dupot.Otočil jsem se.Stráže?!
"C-co to?!"
"Nic,dlouhej příběh." Řekla.Přikrčila se na rohu,a já kráčel pozadu až k ní.Všiml jsem si takovýho toho zařízení,že když zatáhnete za páku,spadne závaží.Chytil jsem jí,vyskočil jsem na to,a nohou jsem tu páku spustil.Vyhouplo to nás na horu,a my utíkali-ale stráže nás sledovali.Běželi jsme po střeše,pak skok dolů na další,pět metrů běhu,ostrá zatátáčka a pak jsme se chytli lana.Přeručkovali jsme na druhou stranu,poté jsme seběhli ze střechy,dopadli mezi kytky,a pak zase vyběhli.Otevřeli jsme dveře jednoho hostince,běželi po chodbě,otevřeli další,a byli jsme tam,kde jsme se setkali-tedy na trhu.Doběhli jsme jednu skupinku lidí,já si nasadil masku,a ona si na hlavu dala kapuci.V tý skupině jsme chvilu pokračovali,pak se oddělili,a vyběhli ke chrámu.Šly na druhou stranu,pak do jednoho domu,vyběhli po schodech nahoru,a do jednoho bytu,kde jsem měl mimochodem úkryt.Zabouchl jsem dveře,strhnul ze sebe masku a zeptal jsem se:

"Co jsi sakra provedla?" Řekl jsem s vážnym výrazem.Otočila se na mě,sundala si kapuci,a koukala se na mě taky vážnym výrazem ve tváři.Už nebyla tak vystrašená.Byla chladná.Jako ocel.


POZNÁMKY:
1)- Líbilo?
2)- Co asi provedla?A co za tuhle službu provede tomu Doktorovi?
3)- Vymažu VŠECHNY díly příběhu Tupá čepel,a napíšu nový-bude to tak lepší ;3

Apocalypse (4.díl: Klíčky)

10. června 2011 v 20:09 | Crazy-san
Když vyšel ze stínu,uviděli jsme ho v plné kráse: černé vlasy,vybledle bledá pleť,sem tam špína a krev.Z těla mu trčeli takový ty pavoučí nožičky,až na to,že u něj to byli nohy.Rozeběhl se klopítavě k nám,a poskytl nám pohled na jeho krásně ostré žraločí zoubky.Jonny se efektivně sehnul,a podkopl mu nohy,pak ho chytl za vlasy,a třískal mu hlavou o stůl.Když se nehýbal,zeptal se:

"Co to je?!"
"Nevim.Měli bychom být opatrní,je dost možné,že jich je tady víc..." Řekla jsem.
"Jo,to jo.." Potvrdil Jonny.Když jsme se probírali hadrama,narazili jsme na kupu zbraní,a nábojů.

"Lidi!Našla jsem něco hezkýho!" Zachechtala jsem se.Všichni přišli ke mě.
"Good job." Řekl neznámí a pocuchal mě na hlavě.Dali jsme to do tašek,pak jsme se už jen hrabali v hadrech.Vzala jsem si červený triko na ramínkách,černej pásek se stříbrnou přezkou,a černý,uvolněný kalhoty.Doplnila jsem to tím,že jsem si vzala černý,vyšší boty-takový ty vojenský.Vlasy jsem si stáhla do culíku.Asi tak po hodině,kdy všichni byli převlíknutý,odjeli jsme.Všimla jsem si jednoho obchodu s pouzdrama.Samozdřejmě že jsme tam okamžitě zajeli,a vzali si všechny pouzdra,co tam měli.Nějaký na teď,nějaký jako záloha.Heh.Tentokrát jsem seděla u okna já,a bouchala do něho kloubama prstů,abych zahnala nudu.Nudě jsem se ale nevyhla,a přemohl mě spánek.

Najednou jsem se bouchla hlavou o vedlejší sedadlo,autobus sebou trhnul a začal se točit.Asi po pátý otáčce o něco narazil,a spadnul.Všichni byli vystrašení,a jelikož jsme věděli,co nás potkalo v tom obchodě,začali jsme radši fofrem zdrhat.Uviděli jsme policejní stanici.Vypadala opuštěně.Vyběhli jsme tam.A ne,bouhžel,opuštěná opravdu nebyla.Byli tři.Jeden muž,na zádech takový ty vážčí křídla,chyběla mu jedna ruka,zato na druhý měl ostré drápy.Od nosu k očím měl obličej sražený,takže to vypadalo,že ani nemá oči.Zaútočil na nás.Jonny chtěl vykročit,ale já začala.Proklouzla jsem mu mezi nohama,udělala svícen,a kopla ho do zad.Rychle jsem se postavila a rozeběhla se k němu.Dotýčný byl u zdi,já vyskočila,chytla se mříží co byly na stropě,takový ty od ventilace,zhoupla se,a dotyčného dorazila kopem do obličeje.Další po mě skočil.Vyhoupla jsem nohy nahoru,a dopadl na zeď.Ale hned se otočil.Já se pustila,a běžela k druhýmu konci.Za mnou běžel ten novej pasažér.Proklouzla jsem nohama druhýmu,a už jsem byla u zdi.Nováček zezadu zlomil vaz druhýmu mutantovi,já jen kopla třetího,on mu podkosil nohy,a Jonny do něj jenom zabodl klíče.Okamžitě jsme mrtvoly odhodily,a zamkli se tam.Všichni jsme oddychovali.Trip byl uraženej-proč?

"Dobrá práce..Neřekl bych to do tebe.." Mrknul na mě ten novej.
"Lidi se mílej,no.." Usmála jsem se. "Jméno?"
"Andrew Hidalgo,17 let." Odpověděl.
"Jill Liskovski,taky 17." Usmála jsem se na něj,a podali jsme si ruce.

POZNÁMKY:
1)- Nemusim vám to říkat,tak tenhle bod budu vynechávat X"D
2)- Líbilo? D8