Apocalypse (5.díl: Old school..Fight?)

20. června 2011 v 18:29 | Crazy-san
Trip najednou zařval: "LIDI,MUSÍME SE ZORIENTOVAT!!" Měl pravdu.Byli jsme bůhví kde. "Ale kde seženem mapu?" Namítla Alexandra.Trip se na ní osupil: "V ředitelně!!" A plácl se do čela.Byl naštvanej.Jsme kamarádi,už dost dlouho..A takhle vyvádět jsem ho ještě nikdy neviděla. "Ale tam bude zombie jak nasráno." Bránil Alexandru Andrew.Tohle Trip nečekal. "T-tak snad máme zbraně!" "Je nevhodné je použít na tohle!" Zařval Jonny. Po několika minutách dohadování jsme se tam tedy odvážili.Já měla jít s Tripem do ředitelny.Je pravda,že obvykle tam bývá mapa..Tak snad tam bude.

"Zavři,zavři!!" Řvala jsem na Tripa,který dobýhal těsně za mnou.Zabouchl dveře od ředitelny,a já se mezitim snažila dostat k mapě.Chtěla jsem vylíst na stůl,ale Trip to předehnal,a vyzvedl mně.Když jsem házela mapu na stůl,jeho ruce se najednou umístili na mim zadku.Odstrčila jsem ho,a dopadla na zem.Kráčel ode mě s úchylnym úsměvem.Šla jsem za nim.Byla jsem naštvaná.

"Co to mělo bejt?!" Zařvala jsem.On se po mě rozjel,nabourala jsem dostolu,a spadla na něj.On se nademě naklonil,a začal mě líbat-jazykem.Bylo to hrubý.Dala jsem mu pěstí do spánku,a pak ještě odkopla.Přirazila jsem ho ke zdi,a pokusila se ho vytáhnout aspoň pár centimetrů nad zem..A podvedlo se mi to."Tak,odpovíš?!?!" Další úsměv.Dala jsem mu pěstí.Tehdy vykřikl: "MILUJU TĚ!!" Stála jsem jak tvrdí Y.Pak jsem ho pohodila na zem,vzala mapu,vytáhla si pistoly,a začala jsem utíkat před zombie..Trip se za mnou hnal..Blbeček..

Když jsme doběhli zpátky do našeho úkrytu-tedy všichni,čekalo nás nemilí překvapení.Dveře byli otevřené,okna rozbitá,a uprostřed? Něco..Něco jako šiška,z těla tomu trčeli chapadla..Vypadali jako žížaly,a byli od krve.To samí tělo.To tělo díky tomu vypadalo černě.Najednou se to k nám otočilo, a viděli jsme pusu.Normální,lidskou pusu.Najednou to zařvalo,až démonickym hlasem a rozeběhlo se to po nás.Bylo to až ke stropu,a my neměli skoro žádné možnosti.Rozeběhla jsem se k tomu,odrazila se od zdi,a byla jsem za nim.Z batohu jsem rychle vyštrachala brokovnici,a šila mu to do zad.Jedno chapadlo se ale rozmáchlo,a odhodilo mě to na mříž.Vyrazilo mi to dech,a divim se,že nejsem na hranolky.Najednou jsem uslyšela další řev.Rozmáchlo se po mě chapadlo,a já uskočila.Ze strany jsem viděla Andrewa,jak drží nůž od krve,a jedno chaladlo je přeseknuté.Bežela jsem k tomu, a skočila.Andrew pochopil,co chci udělat,a hodil mi nůž.Nůž jsem chytila,a zabodla mu ho do hlavy.Při dopadu jsem vyhekla bolestí.Alexandra se po tom rozeběhla,vyhlédla si volné místo,a začala mu do těla zakuchávat nůž.Chapadlo jí ale dostihlo,a odmsrštilo na zeď.Jonny jí ovšem chytil,a vystřelil.Kulka se zavrtala mutantovi do pusy.Už byl polomrtvý.Alexandra byla ale ještě v šoku.

"CO TO JE?!?!" Zařval Trip. Otočila jsem se na něj,a koukla se mu do očí.
"Další prase,nejste příbuzní?" Usmála sem se.On se začervenal,a urazil. Ale než něco stihl udělat,ona stvůra stihla Tripa zabít.Když zapomenu na ten incident v ředitelně,byl parádní..Je mi ho líto.Pomstila jsem se.Až nelidsky oně stvůře jsem vysekala mozek,a zašlápla..

"..A co bude dál?" Vykoktala Alexandra.Všichi jsme se na ní otočili,a pak se koukali na jednoho po druhém..

POZNÁMKY:
1)- Nudili jste se? XD
2)- Měl jsem tu tendenci Tripa zabít,ano,já vím,jsem hnusnej..Ale bylo to důležité..XDD
3)- Co bude podle vás dál? :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snow Fox Snow Fox | Web | 20. června 2011 v 18:46 | Reagovat

Trip to na ní pěkně vybalil XD..chudák..
Bezvadnýýýý ~ <3

2 Crazy-san Crazy-san | E-mail | Web | 20. června 2011 v 18:52 | Reagovat

[1]: Arigatto sensei :3

3 Snow Fox Snow Fox | Web | 20. června 2011 v 19:12 | Reagovat

no problem ;)

4 yuna-lisa-SBčko yuna-lisa-SBčko | E-mail | Web | 21. června 2011 v 20:20 | Reagovat

1) NE! Suprovej díl!
2) Heh nebude z tebe vrah? Když chceš zabíjet!
3) Nemám páru :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama