Svět se zbláznil,aneb MINECRAFT a HETALIE

28. června 2011 v 22:29 | Crazy-san |  Novinky
~Když jsem viděl první díl Hetalie,usmál jsem see...~
~Když jsem viděl první walkthrough z MineCraftu,cítil jsem takové zvláštní šimrání..~
ANO,MÁLEM JSEM SE POBLIL!!!!!!

OMFG,který nenormální člověk spouštěl MineCraft?! Anistalling vypadá sice krásně,to ano,ale ty textury..X________X A je to o ničem..

A Hetalie? Bez urážky,pokud to někdo sleduje,budiž,ale mě to přijde jako anime pro holky,a pro nenormální kluky. (Já jsem nenormální, ale až tak ne O.o)

Takže,pokud by NĚKDO zjistil,proč je Hetalie návykový anime,skoro jako sex,nebo drogy, a proč všichni hrají MineCraft,dejte mi vědět,budu mocinQy (Zase se pobleju) rád,když mi to napíšete do komentářů.

POZNÁMKA: Ano,to mocinQy nemyslím vážně..Tfuj..X___X

A pokud mi NĚKDO napíše,ať si Hetalii pustim na nějakym jinym webu,než je youtube (^^) a abych si stáhl MineCraft,že uvidím,tak vám něco řeknu: ARE U NORMAL?! O_______O Okay,zkusim se podrobit,a stáhnout si MineCraft,ale pochybuji,že mě to bude bavit..Ale mě to přijde jako hra o ničem...Ale láká mne představa,že si ten svět můžu překopat,a udělat si z toho,mwahahaha,DISNEYLAND!! XDD Okay,chytl mě amok,to bude v pohodě :DD Ne,pochybuju,že mě Hetalie,a MineCraft bude bavit,ale zkusím to jednou,určitě ano,až to zkusím,dám vám vědět..

Jinak,příběhy očekávejte až po rekonstrukci,která se odehraje den po tom,co přijedu domů z tábora ^^ Bude to tu možná až moc rozpitvané,ale což? Tedy,co vás přesně čeká? Něco o mě,jako v realitě,a něco o mě,v mém vymyšleném světě, něco o světe Sky-city (Udělat si z toho svět mě bůhví proč napadlo na záchodě..) , ale i o mích OC (Originální charactery), a i seznam mích oblíbených postav XD Hodlám zaplnit již vynechané rubriky drobným infem,a dám sem i rozvrh,který budu dodržovat,takže npř. v neděli tu vždy budete mít nějaký typ na film :))

To je asi vše,já padám ,adios! *rozlučka stylem Shana Dawsona*

PS: Omfg,mám novou tašku přez rameno,a je omfg krásná *W*
PPS: Když pak ještě někdo zjistí,PROČ JSOU DÍVČÍ BLOGY (Natalia Záchod,Vánočka, a Dominika Bárbínová) TAK POPULÁRNÍ,tak ať taky napíše,děkuji ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yuna-lisa-SBčko yuna-lisa-SBčko | E-mail | Web | 29. června 2011 v 15:58 | Reagovat

heh já taky nesnášim MINECRAFT netušim co na tom lidi vidí :D

2 Crazy-chan Crazy-chan | E-mail | Web | 29. června 2011 v 16:52 | Reagovat

[1]: To jsme dva :D

3 Albertfrumn Albertfrumn | E-mail | Web | 7. června 2018 v 21:48 | Reagovat

The prostate gland is central to the part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just before the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for that patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years of age. Infections with the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all varieties of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma towards the urinary tract or by infections originating from other regions from the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal of the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to help remedy the soreness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain what causes these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some of the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for overall health and it will also keep your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations per week will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat beef in moderation. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will increase the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to look at to be sure a wholesome prostate is always to select regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to go for prostate examination at least per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama