Ombre le sang (4.díl- Další člen?)

22. července 2011 v 13:54 | Crazy-san |  Ombre le sang: Díly <--
Rozhlídli jsme se kolem..Když jsme vešly do oné hospody, všehcno bylo normální, ale teď bylo zataženo, všude stráž, a lidi už tak moc nemluvily.."To nás všichni hledají?" Zeptal jsem se, když jsem očima narazil na další skupinku vojáků..
"Nevim." Odvětila Anette. "Nehledají jenom vás." prozradil záhadný hlas vycházející z tmavé uličky. Hned jsem tam šel.
"Tak koho ještě?" Zeptala se Anette, když uviděla, toho, kdo s námi mluvil..Opírala se o zeď, krátké blond valsy, a potrhané oblečení.
"Nic není zadarmo." řekla, a nastavila ruku. "Já ale nic nemám." řekl jsem. Ona se na mne osupyla. "Jsme Thief, zloděj, a tohle není omluva!" Anette jí najendou podala sáček zlaťáků. "Okej ,to bude stačit." Uklidnila se, a schovala si sáček do kapsy.
"Hledají jak vás, tak i mně, a další zločince-logicky. V tomhle městě je víc Assassínů, než jsme my.." Řekla, tajemnym hlasem. "Oni jdou po všech..Maj to nařízený od králova bratra. Král odjel na pár dní bůh ví kam, a on se ujal vlády, a dal povolat vojáky, aby zabily každého Assassína v tomhle městě- Assassíni u něj zmanenaj velké ohrožení jeho místa. Zastavit se nenechá, a na výkupné peče..Jediná možnost je ta, že to řeknem královi, který, jak jsem říkala, odjel..Ale ten Assassínům nevěří. Mám takový dojem, že onen bratr krále bude chtít svého bratra zabít, aby pak mněl větší moc..Teď ale musí jenom falšovat. Toď vše.
"Jak to víš?" Zeptal jsem se. "Jsem svůj vlastní zdroj." Řekla, a zkousla si spodní ret. "Nepotřebujete dalšího člena?"
"Ne, my to zvlá-" Nedokončil jsem větu, neboď mě Anette předhonila, a řekla, že jo.

"A tvé jméno?" Zeptal jsem se.
"Faith..Říkaj mi Faith.. Tvoje?" Dorzaila. "Horacio...Tohle je Anette." Anette, jen mávla.
"Okej, ale prvně, do tábora Assassínů..Bude to tak lepší..Myslim, že bratr krále se jmenuje Edmund 4tý..A je to dobrej šermíř.." Podotkla, a my jí následovaly. Nasedli jsme na ukradený koně, a je li do Assassasinského tábora, kde nás vřele uvítali. Zapsali jsme se, dali nám najíst, napít, jinou výbavu, a my trénovali..

O DEN POZDĚJI..
"Braň se!" Vykřikl jeden z Assassínů, a vylítl proti mně s mečem. Meč jsem nastavil tak, aby se ten jeho o ten můj zastavil, švihl jsem s ním na stranu, on udělal otočku doleva, a švihl mečem naproti mé hlavě. Já se přikrčil, když se přikrčil i on, a seknul mečem k mím nohám skočil jsem. Dopadl jsem na zem stejně, jako on, a tentokrát svůj meč jsem tasil já proti němu. Tasil jsem dopředu, on ryhcle uhnul doleva. Toho jsem využil, kopl jsem ho zezadu do kolena, a on se skácel k zemi. Otočil se na mně, a vydechoval. Špičku meče jsem mu namířil k obličeji, a prohlásil: "Touché." A zasmál jsem se. Pomohl jsem mu na nohy, a prohlásil: "Už je to lepší!" "Děkuju." Usmál jsem se, a koukl se na Anette, která dělala salto do strany, skrčila se, podkosila svému soupeři nohy, a nakoenc udělala to samí, jako já.

"Jak to jde vlastně Faith?" Zeptal jsem se.
"Se koukni." Řekl, a ukázal na místo, kde trénovala. Skočila svému soupeři na meč, udělala přemet dozadu, přičemž ho kopla do obličeje, chytla ho za ruku, dala mu pěstí do břicha,přitáhla si ho blíž, dala mu loktem za rameno, on se skácel k zemi, a nakonec opět to samí..

POZNÁMKY:
1)- Poznámky k příběhům asi přestanu dávat, co myslíte? XD
2)- Líbilo? ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snow Fox Snow Fox | Web | 22. července 2011 v 14:04 | Reagovat

S Faith bude ještě sranda :DD
Vítězný > Touché mě dostalo XD
Jako vždycky moc pěkný a je to výrazně delší,chválim ^^
Zajímalo by mě jak to bude pokračovat ;)

2 Yuna-Lisa Yuna-Lisa | E-mail | Web | 22. července 2011 v 22:14 | Reagovat

OK ukoly k titulu : Máš dobře xD Takže si mužeš dat na blog ikonku
PS. Suprovej dílek..
1) Asi ne no xDD
2)JJ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama