Tupá čepel (3.díl: Next sacrifice)

20. července 2011 v 16:16 | Crazy-san |  Tupá čepel: Díly <--
Na zemi bylo napsáno:

Kolik vás přežilo,a kolik vás teprv přežije?To se uvidí v následující zkoušce.Bludiště je dosti velké,avšak k jeho konci vede pět cest..Dokážete po nějaké z oné cesty nesejít,a dojít až do konce? A co teprve přežít moje výtvory?


"Výtvory?" Četla jsem. "Co tím myslí?"
"Nevim,ale tenhle týpek nevypadá nadšeně." Řekl Kibriel.Všichni jsme se koukli nahoru,kde stál 3 metrový chlap s obřím mečem v ruce,a ohnal se s ním k nám.Kibriel unikl jen tak,já s Alexandrou jsme uskočili na druhou stranu,ale jeden člověk byl zabit,a to Anthonio.Meč ho rozsekl na půl,a od pasu nahoru zůstal bůhví čím přilepen na onom meči. Začali jsme bezmyšlenkově běhat po bludišti, pěkně v řadě. Bludiště bylo šedý, chladný a strašidlený. Nad hlavama nám lítali krkavci, a Alexandra nás bezmyšlenkově vedla bůhví kam. Najednou chtěla zatočit doleva, a já si všimla, že cesta v levo je už tmavší, zatím co po téhle, co jsme běželi, je světlá. Koukla jsem se do prava, a cesta byla cteného odstínu, jako ta, na které jsem byla.

"NE! Doprava Alexandro, doprava!" Zařvala jsem, a vedla naší malou skupinku po cestě. Byla správná, ale pasti zde byli, jen jsme nevěděli kde..Aspoň jsme si to mysleli. Najendou jsem běžěla k příkopu, skočila, a uviděla, jak je onen příkop velký.Jen tak tak jsem se zachitila, a nohy mi vyseli těsně nad čepelemi. Vytáhla jsem se nahoru, a všimlla jsem si šibenice, s lanem, které bylo na zemi. Lano bylo dostatečně dlouhé, abych jim ho hodila, a oni se mohli zhoupnout na mou stranu. Vše proběhlo úspěšně, a my utíkali dál. Najendou se před námi objevil onen tří metrový chlap, a přesekl nám cestu.Rychle jsme obešli jeho meč, a utíkali dál. Došli jsme na konec, a před náma bylakašna, zaníž byla brána ven, a za bránou..Cirkus? Rychle jsme k bráně došli, a začali s ní třást, ale byla zamknutá. Všimla jsem si, že na dně kašny je klíč, vrhla jsem se po něm, a snažila se odemknout. Čas nás ale tlačil, neboď tří metrový borec byl za náma. Jen tak tak jsme unikli, a vyběhli k cirkusu..Uvnitř to bylo velký..Wau..

"A co tady?" Zeptala jsem se, a hned potom jsme se otočily za zvukem, který spáchal hacící přístroj při dopadu na zem..

POZNÁMKY:
1)- Krátký? Asi jo ^^"
2)- Co myslíte, že se tam stane?
3)- Kdo umře jako další?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snow Fox Snow Fox | Web | 20. července 2011 v 16:22 | Reagovat

Sugooooooooooi x))))) >>dalšíí
No..bude tam bazén s bílejma žralokama a oni ho budou muset přeplavat..a mezi nima budou plavat kyblíky s kyselinou :D:D:D:D

2 Crazy-san Crazy-san | E-mail | Web | 20. července 2011 v 16:49 | Reagovat

[1]: Ty máš ale představivost twl :"D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama