Tupá čepel (4.díl: Circus)

24. července 2011 v 15:30 | Crazy-san |  Tupá čepel: Díly <--
Z ničeho nic se ze tmy vynořil nějaký pán, měl na sobě takový to "priestovský" oblečení, ale stín mu halil tvář, přesto jsem uviděla, jak se usmál.

Najendou na Alexandru spadla skleněná rakev, po stranách byli hadice, ve vnitř nějaký mechanizmus, který byl zakončen špičatou, ostrou částí. Vzneslo jí to do vzduchu, a pán začal hovořit:

"Rád vás vidím, doufám, že se ujmete práce..Vaše kamaráka vysí ve skleněné rakvy, která se bude plnit vodou, přičemž jí možná pak i mechanizmus propíchne.. Vaším úkolem je, chytit hadice, a pokusit se ucpat proud vody..Ale na hadicích jsou ostny, které se vám budou zarejvat pod kůži..Pustíte-li hadici, nával vody opět poteče, a mechanizmus se spustí..Hadici musíte držet tři minuty, abyste jí zachránily..Hra začíná..Teď"

Řekl a odešel. Rychle jsme chytli svou hadici obouma rukama, a ostny se nám začali zarejvat pod kůži..Alexandra tam křičela, a brečela..Drželi jsme to sotva deset sekund, a pak jsme to pustily. Nadechovali jsme se, ale když jsem uviděla, že voda je Alexandře už pod kotníky, sebrala jsem svou hadici tak rychle, že jsem zařvala bolestí..Kibriel byl o něco pomalejší, ale také to chytil..Teď jsme to vydrželi asi patnáct, nebo šestnáct sekund, pak jsme to museli zase pustit a voda se tam narhnula tak ryhcle, že už byla Alexandře pod kolena. Mnula jsem si ruce, v očích se mi hromadily slzy... Kibriel se teď toho chytil jako první, a já asi po deseti sekundách taky..Teď třicet. Zase jsme to pustily, a voda jí byla u prsou..

"Musíme něco vymyslet!" Zařvala jsem. Kibriel si všiml sloupů, a mě došlo, co chce udělat..Vzali jsme trubice, a omotali okolo sloupů, a ještě pro jistotu drželi. Když jsme to pustily, voda tekla, ale jen trochu, a to jen díky tomu, že jsme to omotaly okolo sloupců..Najendou se to ale vymotalo, a rakev se naplina vodou.Mechanizmus se spustil, my na ní koukaly, a volali na ní, křičely jsme její jméno, zatím co nám do otevřené pusy stékaly slzy. Mechanizmus jí usnandil trápení, a probodl jí..

My jsme se jako zmrzačení psy blížily ke veřím dalšího úkolu, když v tom Kibriel zavadil o drátek, a ze zhora ho střelila brokovnice..Spadla jsem na zem, a hloupě objímala jeho mrtvolu, a volala jeho jméno..

Po minutách jsem s ezvedla, a šla dál chodbou, když jsem najednou došla do místnosti, kde byli dvě stejné holčičky.. Obě měli černé vlasy, červené šaty, černý boty, a tmavou pleť.. Předemnou se spustila televize, a opět ten samí páb pravil:

"Výborně, tebe jsem tu chtěl.. Další úkol je trochu jiný, než ostaní. Každá holčička má jinou cestu, ty si jednu z nich vybereš, a povedou tě po jejich cestě, ale pozor! Jedna z nich má cestu, ze které se nedostaneš nazpět, zatímco ta druhá má klíč..Která to bude?" Vysmál se mi,a televize zhasla. Všimla jsem si ale, že pozadí bylo se s nářadim, a různejma mechanickejma pomůckama..Najendou jsemu viděla, že holčičce po pravý straně, něco vylítlo z ucha..Došla jsem k tomu, a zjistila, že je to jen ozubené kolečko..Koukla jsem se jí do ucha, a zjistila, že tohle je robot..Koukla jsem se na druhou holčičku, která byla normální..Většina lidí by nevěřila robotovi..Ale to on chce! Vybrala jsem si tedy onoho robota,který mě vedl její cestou..

Vše proběhlo normálně, bez potíží..Před náma byl stojánek se skalpelem..Ale byl pokroucený, a tupý..Na zdi byl vzkaz, abych pokračovala dál..A já šla..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snow Fox Snow Fox | Web | 24. července 2011 v 15:43 | Reagovat

NEJLEPŠÍ DÍL VŮBEC!!! BOŽÍ!!!! x))))
Koukej přidat s dalším dílem!!Nemůžu se dočkat!! >.<

2 °°Wormy°° °°Wormy°° | Web | 25. července 2011 v 20:21 | Reagovat

:D tak to je přehnaný:D.Hezky se to čte....další díl:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama