Tupá čepel (5.díl: Obloha nad mrtvolami je vždy zatažena, avšak svobodě vždy otevřena)

27. července 2011 v 13:12 | Crazy-san |  Tupá čepel: Díly <--
Šla jsem dlouhou chodbou, až jsem konečně došla na její konec, a otevřela dveře.


Osvětlilo mě slunce, a já byla na louce.
Myslela jsem si, že jsem svobodná,
ale když jsem se rozhlédla, uviděla jsem, že louka je ohraničená. Povzdechla jsem si, a šla dál.

Později jsem uviděla na pravé straně tři chatičky. Dveře neměli, a prosklená okna už vůbec ne. Nevěděla jsem, co to má znamenat, až když jsem zakopla o kovovou tyč, taková ta na páčení dveří. Zvedla jsem ji šlechetně ze země, právě včas, abych uviděla obyvatele chatiček. Měli starobylé, venkovanské oblečení, na zádech dýkací přístroje, od nichž vedli trubky k takové té potápečské helmě. Někteří měli jen plynovou masku.

Zajíkla jsem se, ale nechtěla jsem utíkat. Tyč jsem chytla obouma rukama, a zaujala bojový postoj.
Jeden muž, který měl ruku za zády, si ji dal podél těla..Tedy.. Namísto ruky byl vrták, a začal se točit. Vrhnul se s tim po mně, já uskočila na stranu, a nastavila mu nohu. Zakopl, a já do něj zabodla můj, ač pokroucený a tupý skalpel.
Zvedla jsem se, ale hned se zase skrčila, neboď na mě vyběhla žena se stejnym udělátkem. Zakopla o mě, a vrtákem se zavrtávala do země, a už se nemohla vyhrabat zpět. Rozeběhla jsem se ke třem venkovanům. Od jednoho jsem se nohou odrazila, druhého jsem tím pádem kopla, a nakonec jsem vykopla dopředu, a zranila třetího. U té skupinky jsem zůstala, rozmáchla jsem se tyčí, a prorazila helmu prvního, podařilo se mi, a to nechtěně, mu urvat hlavu, s níž jsem rozsekala ostatní.

Najendou mě napadl jeden ze zadu, druhej ze předu. Kopla jsem toho ve předu, s čímž jsem se odrazila, udělala takovou "stojku" dozadu, a skalpelem probodla toho, co mě držel. Rozeběhla jsem se k dalšímu venkovanovi, který se pokoušel vstát. Nohu jsem si dala na jeho záda, a trubky mu začala vytrváhat z masky. Když se i to podařilo, zařval, a složil se...Všichni byli mrtvý, a já začala nahlas vydechovat. Ale hned jsem se zvedla, a šla jsem dál, přičemž tyč jsem vláčela za sebou. Došla jsem na konec, kde byla dvířka, ale byla zamčená, a plot byl zapojenej na elektřinu.
Šla jsem zpět, a rozhodla se, že mrtvoly využiju. Vlelka jsem mrtvoly na to místo, a začala je poskládávat na plot. Házely sebou sem a tam, až se proud přetížil, a mohlo se v klidu přelíst..

Šla jsem dlážděnoou cestou, až jsem došla k parku. Padla jsem na trávu, a víc si nepamatuju..

Najednou bylo předemnou bílo, a já nemohla ani otevřít oči..Kde jsem? V nebi? Rozhlédla jsem se, a uviděla sestřičku s doktorem, jak si povídaj..Pochitila jsem slova: ,,Jak jí je? Hele, už je v zůru.´´ Oba na mě obrátily zrak, a vysvětlili mi, co se stalo. Přišla i policie s dobrými zprávami:

Vrah byl dopaden, a bude odsouzen k trestu smrti. Hned, jak jsem se zotavila, podávali mi nejrůžnější otázky, aby mohli ještě víc dokázat, že je vinnen. Všechno jsem jim řekla, a nelhala jsem..Policisté mi pak poděkovali, a odešly..

Druhý den jsem se dostala domů, ale hned jsem dostala zprávu, že všechno, co jsme vypověděla, musí k soudcovi..A já také. A to hned příští týden.

Šla jsem tam, procházela jsem uličkou, a sedla si na místo..Když jsem ho uviděla, toho vraha, všimla jsem si, že má věk nějak čtyčicet, bílé krátké vlasy, pod nosem jizva, a šibalský úsměv. Vrhla jsem se na něj, a řvala ,,Ty vrahu!!´´

Nakonec mě od něj odvedli, a já šla vypovídat. On se k tomu i přiznal, ale stejně- trest smrti platil.

Druhý den v novinách:
Vrah, jménem Jerremi Snikers (46) za své ohavné činy, připomínající film SAW, byl odsouzen k trestu smrti.
Popraven bude v pátek, 26. srpna, 2011.

4. srpna, 2011 bude sraz přeživších.
Nejnovější přeživší je Claire Steppenwolfová (17.let).

,,Pokud nedal vše, nedal nic.´´
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snow Fox Snow Fox | Web | 27. července 2011 v 13:42 | Reagovat

Bezchybný! ^^

2 Vampire with black eyes Vampire with black eyes | Web | 27. července 2011 v 15:25 | Reagovat

Krása :) také píšu :)

3 Lucík tvé SBčko Lucík tvé SBčko | Web | 27. července 2011 v 19:25 | Reagovat

Jůůů, hezky napsaný. :-)

4 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:52 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama