Wanna be Friends? (Or more..?) (2.díl: Party gets UP!)

23. července 2011 v 16:16 | Crazy-san |  Wanna be friends? (Or more..?): Díly <--
Než začnete číst, male info: Nechci se opičit, ale jak Snow Fox píše příběh Again like Last time, mi přišlo dobrý, ten styl dát i do tohoto příběhu, neboď čtenář lépe pochopí situaci z pohledu jiné postavy :)) Tak snad mi to Snow Fox promineš ^^"

z pohledu Nory...

Hope nastoupila do školy před měsícem, měsíc uběhl, a rozdávalo se vysvědčení...Učitelka musela kontaktovat jejího bývalého učitele, aby věděla, jaké známky dostávala..On jí je řekl a ona díky tomu dostala výzo taky, a nepropadla.. Je dobrá žačka, to jo..

"Co je to?" Zeptala se Hope, když držela nějakou obálku. Rozbalili jsme jí. Ukázalo se, že je to pozvánka..Hope nahlas četla:

,,Hope a Noro, úspěšně jste vystudovali základní školu, a byli jste radostí pozvány na rozlučkový večírek,
který se koná od 19:00 do 22:45, u školy, ve škole, a s odsouhlasením ředitele už i na střeše školy!
Pohodové oblečení, bez stresu, a dobrou náladu nezapomenout!´´
Tím to zkončilo, a my se rozhodly, že rozhodně pujdem..

V sedm jsme vyrazily, všude na chodbách vyseli balónky, spolužáci se tam bavily, a pily punč, prostě sranda. Ale posléze jsem Hope ztratila..Na střeše bylo asi nejvíc lidí, a rozhodla jsem se, že tam půjdu taky. Najednou začala hrát On the Floor, od Jennifer Lopez, s Pitbullem..Uprostřed byla taneční plošinka, a hádejte, kdo na ní nebyl..Hope tam tančila, a dělala všemožný kravinky do rytmu oné písničky..Když tam se to ale konečně rozjelo, Hope jsem nepoznávala..V jedné ruce skleničku punče, rozcuchaný vlasy, tílko jí přiléhalo k tělu, mikyna obvázaná okolo pasu, volně plandající kalhoty, a tenisky..Jak jsem říkala, Hope nastoupila před měsícem, a všichni se na tenhle výstup koukaly, a postupně začali do rytmu skákat, a dávat pěstí nahoru, a dá se říct, že refrém byl vždycky hřeb..Postupně se na oné plošině scházelo víc lidí, a začali tancovat spolu s Hope. I já jsem se přidala, a musim přiznat, že to byla sranda..Nikoho jsem najendou nepoznávala, byli to jiní lidé, se kterýma je sranda..Hope nepřestávala ani o dalších písničkách...- A bůh ví proč, jsem k ní začala cítit něco víc, než přátelství..

z pohledu Hope...

Na to, že jsem nastoupila před měsícem, a už zkončil tenhle školní rok, byla i tak sranda..Bylo štěstí, že se rozhodli, že dají na střechu plošinu, na který se tancuje..Já jsem na ní byla, a byla to sranda..Lidi mě teď měli možnost poznat i jinak..Vlastně, já jsem se při vztupu na plošinu vůbec nepoznávala.. Tancovala jsem do rytmu, se skleničkou punče v ruce. Později se ke mě přidávali i ostatní, mezi kterýma byla i Nora..nechtělo se nám přestat, ale museli jsme, když nastala doba vyhazovu, tedy 22:45.. Odešly jsme do našeho bytu, a když jsem si sundávala boty, všechno se zhaslo. Skočila jsem Noře okolo krku, a byla u ní..Ona nemluvila, ani já ne, když ticho přerušila nakonec Nora:

"Ty se bojíš tmy?" "Jo..Může za to takov blbá chvilka.." řekla jsem.
"Jaká?" Zeptala se. "Když jsem byla malá, tátu jednou rozzuřil pes, a chtěl mu dát ránu opaskem, ale zrovna vypadl proud, pes utekl, a já jsem mu skočila do "střely" a schytala jsem to přezkou..Od tý
doby se bojim tmy, protože si myslim, že zas na to narazim.." Řekla jsem, a víc jsem se k ní přitiskla..Bylo zase ticho, a pak mě ona obejmula okolo pasu, a pošeptala mi:

"Už se ti nic nestane..jsem tu s tebou.." Ruce měla hřejivé, a mě bylo dobře..Proud nenaskakovával, a my si šly lehnout..Než jsem se stihla vypořádat s tím, že budu spát sama u sebe v pokoji ve tmě, zeptala se mě Nora:

"..Hele..Uhm..Můžeš spát se mnou..jetsli chceš.." Nechci, jasně že ne, nechci vypadat jako lezba, to fakt ne, ale strach mě porazil, a já souhlasila..Spaly jsme spolu na jedný postely, a já cítila horko..Je mi s ní fajn..cítím se jako pod ochranou strážnýho anděla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snow Fox Snow Fox | Web | 24. července 2011 v 12:35 | Reagovat

Co ti na to mám říct? :D

2 Elisqa Elisqa | Web | 24. července 2011 v 20:23 | Reagovat

máš zajímavý blog...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama