Wanna be Friends? (Or more..?) (3.díl: Tábor)

26. července 2011 v 18:15 | Crazy-san |  Wanna be friends? (Or more..?): Díly <--

z pohledu Nory...

1. den- Rozhodli jsme se, že se s Hope přihlásíme na tábor, jako instruktorky..Je nám šestnáct, takže v pohodě..Naštěstí nás vybrali, a mi přijeli jim pomoct s přípravama.

Děti přijeli, a my jsme se představovaly..Hned první den jsme se sešly u táboráku,a sepisovali si pravidla..První den nebyl vlastně ničím vyjmečný. Já a Hope jsme byli v týmu starších kluků..Bezva..Nadešel večer, a my si šly lehnout do chatek. Pak nás zbudil vedoucí, že máme hlídku.
Hope, jelikož se bojí tmy, se u mě tiskla, a ve druhé křečovitě svírala baterku.

2. den- Budíček nastal v osm ráno- přesně. Den začal rozcvičkou, a rozcvička skončila během..Hope se probojovala mezi nejrychlejší, a já na konci taky..Nakonec nástup, a šly jsme se nasnídat..K snídani byli tousty. Po snídani jsme se rozešly do oddílů, a vymýšleli si název. Začalo ale pršet, tak jsme museli do chatky, kde jsme se krásně smrskli. Debata trvala asi dvě hodiny, až jsme se schodli, že budem Alchymisti.. Celekm divný, ale když je téma fantasy..Básnička se vytvářela o něco hůř, ale přežít se to dalo.

K obědu bylo kuře s bramborama, čímž se kuchařky vyznamenali..Kvůli neustávajícímu dešti jsme museli přespat ve škole, neboď hladina řeky, která byla pár metrů od nás, začala pomalu zatopovat chatky..Vzali jsme si věci, madrace, a šly spát..Velký a malý kluci spali v tělocvičně, velký a malý holky zase ve třídách..Já a Hope jsme taky spali v tělocvičně..Hned vedle sebe, kvůli nedostatku místa..

3. den- Dostaly jsme zprávy, že déšť neustává, a že asi ještě dva dny zůstaneme ve škole, což nám nevadilo. Hned po snídani byla mentší rozcvička, a hledání plyšáků, které přidělovalý týmům body..

Hra se zahájila, a my chodili ke stanovištím, kde na nás čekaly úkoly..Dostaly jsme jenom sedm plyšáčků, malý kluci osm, malý holky naopak pět, velký holky všech devět..

Večer se konala bojovka..ve škole..Déšť v noci přestal, tak jsme mohli i na zahradu..Cesta byla předem vyznačená, a nebylo to na body..Procházely jsme cestou, zatímco vedoucí vedli s pochodněma, a zbytek je strašil..My jsme měli ale tu možnost, být s dětma..

Cesta skončila na zahradě, kde jsme se utkaly s "Pánem temnoty"..Heh..Každý z dětí musel projevit statečnost, a porazit ho..Ohledně dětí byl milosrdný, ohledně nás ne. Když byla na řadě Hope, unesl ji, a nechal nám vzkaz, a to takový, že nám jí vidá, až ho najdeme..Rozhodli jsme se, že budem porkačovat zíta.

4. den- Hned ráno jsme šly hledat "Pána temnoty". Našli jsme ho v posledním patře, a zjistilo se, že je to instruktor, který trval na tom, že ho zhypnotizovaly..Děti tomu uvěřily, my ale věděli, že je to věc předem nacvičená..

5.den- Konečně přestalo pršet, voda ustoupila, a my se mohli vrátit. Když jsme procházeli kolem špalku, uviděli jsme přibitej telefon..Všichni jsme věděli, že tady nemá co dělat, a člověk se potrestat musí..Ale ne takhle..

Večer jsme šly s Hope vyprávěd pohádku na dobrou noc dětem..Obešly jsme devět chatek, a pak šly na hlídku..Naše hlídka skončila v hlavní místnosti, kde se debatovalo, co bude další den..Hope byla užtak utahaná, že na mě usla, a jeden instruktor jí odnesl do chatky.

6. den- Usmálo se na nás štěstí, bylo horko, a my se šly koupat do řeky. Pomáhali jsme postavit hráz, aby se voda zvedla. Vše proběhlo úspěšně, a už se dalo krásně koupat. Zůstaly jsme tam asi hodinu, pak šly zase zpět, ale sotva jsme uschly, následovala vodní bita. Já, Hope, Martin a Thomas jsme to pobrali v military stylu, a taky se tak chovaly. Plánovali jsme si cestu, naše "útoky" byli předem promyšlené, a dařilo se nám..Když najendou došla voda, kterou měli všichni, kromě nás, a pěkně nám to oplácely..Nakonec válku vyhráli děti, a to zaslouženě.

7.den- Hrál se volejbal..Já jsem byla v týmu s Hope, a celkem jsme vyhrávaly..Ale kluci nás surově srazily na kolena, ale my jim to oplatily, a vyhráli jsme.

Večer se konala zase bojovka, teď ale v lese..Cesta byla osvěcována loučema, všichni měli baterky. Asi uprostřed cesty nás vylekal jeden vedoucí tak, že jsme obě zakoply o kámen, a kutáleli se po srázu dolů. Zastavili jsme se v listí, a Hope na mě ležela... Koukali jsme se obě do očí, a zdřejmě v těch mích uviděla to samí, co já v jejích..Pomalu se přibližovala, až se naše rty setkaly..Nedokázala jsem si připustit, že k ní cítím opravdu něco víc, než jen přátelství, ale nechci si zas připustit, že jsem na holky..I když je fakt, že žádný muž mě nepřitahoval..Polibek přerušila ona, a my se zvedli, a vyšplehali zpátky na cestu..

z pohledu Hope...

8. den- Co se včera stalo na té bojovce zůstalo naším tajemstvím, a s nikym jsme o tom nemluvily.

Po odpoledním klidu se konala taková úkolová soutěž, a já jsem měla roly kouzelnice, která na svá kouzla nutně potřebuje lucernu, kterou jí musejí přinést..Nora byla naopak umír, a že jí nezbývá moc času na to, aby přežila, proto nutkavě potřebovala krém, proti světlu, a podobně..

Večer bylo nezvykle teplo, proto jsme potichu zamkly chatky, i když v nich spaly děti, a šly jsme se vykoupat do řeky..Voda byla krásně teplá, a my, i ostatní instruktoři, a vedoucí jsme si to krásně užily.

9. den- Rozhodly jsme se, udělat takovou arkádu..Každý tým musel projít pár úkolama, například jsme museli postavit most, a takovýhe věci..

Hned po obědě se sešly děti, kteří chtějí jít se mnou, s Norou, a ještě s hlavním vedoucím Radkem na obhlídku tábora okousek dál... Cesta se vydářela, když na nás ale přišly, nastalo to nejlepší, a my museli utíkat.. Cestou jsme se smály..Byla to sranda.

10. den- Večerníček nebyl klasický, ale filmový..Pujčili jsme si plátno, a přehrávala se pohádka, už ani nevim, jak se jmenovala..Myslim, že ,,Kdo by se vlka bál´´ nebo nějak tak..Všichni byli zticha, a napjatě sledovali plátno, na kterym se přehrávala ta pohádka..Všem se to líbilo.. I mě..Heh.

11. den- Po odpoledním klidu byli opět další úkoly, přičemž jeden byl v lese, a bylo obtížné ho najít..Nakonec jsme ho našly, podle všeho jako první, a pelášily naše výsledky odevzdat do hlavní budovy..Tuto soutěž ale vyhráli malý holky...

V ten del jsme se šly sprchovat..Aby se neřeklo, že jsme špindírové..

12. den- Hledala jsem svojí mp3ku, ale našla jsem jí na špalku..Povzdechla jsem, vzala si knížku, a šla si číst k ohništi..Tenhle den byl nudnej, nic se nedělo..Každý si dělal, co chtěl.

13. den- Radek zase zajistil plátno, ale tentokrát přišli policisté ukázat dětem ponaučný film, jménem ,,Kvído´´..Je to o šikaně, a abychom věděli, jak se bránit..Když děti spaly, my se koukali ještě na film, s názvem ,,Sucker Punch´´. Jsem trochu citlivka, a při konci mi po tváři proběhlo pár slz..Nádhernej, ale smutnej film..

14. den- Poslední den, den odjezdu..Balili jsme si věci, najedli jsme se, a děti si postupem času odváželi rodiče.. Nakonec jsme já, a Nora odjeli do našeho bytu, a začali vybalovat..Tenhle tábor byl super, a klidně se přijedu podívat i příští rok..Na tom jsme se schodli obě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snow Fox Snow Fox | Web | 26. července 2011 v 18:30 | Reagovat

14 dní v jedný kapitole! Tak tomu říkám něco! :DD
Kiss scene! Tam bych se s tebou v něčem neshodla ale jinak dobrá chvíle a poloha na líbání XD
Po prázkách asi přijde čas na střední viď? Tak to bude určitě nějaká konkurence XD
Ať si holky zbytek prázdnin užijou! ^^ Třeba u Nořiný babičky na chatě! Nebo někde u moře! :D ^^
Kawai! n.n

2 Crazy-san Crazy-san | E-mail | Web | 26. července 2011 v 18:35 | Reagovat

[1]: Díky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama